Bölgesel İncelme Gbeime bay bay diyorum artk

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
eveeet bendede var ondan,ama belki 1 ay kullanabildim hamile kalinca biraktim,menburen,tavsiye ederim yaniyerimseniben

elis sende hollandadasin sanirim ,benim burda buldugum urunun adi medisana ,lanaform a cok benziyo ,ayni urun mu acaba,senin ki nin ismi neydi

evet dokusu pek masaj yapacak gibi degil bildigimiz pamuklu kumas gibi. Icindeki latex isittigi icin fayda sagliyordur. hareketsiz kaldigimda hafif isi hissediyorum. hareket edince isi artiyor. Asiri bir terleme olmadi nemli sadece.
hollandali kizlar benim aldigim yerden alin iste ebay hesabiniz varsa paypal ile ödedim 4 günde geldi.

Banada bu gün geldi ve bendede ayn sou işareti?Bolmu durmas gerekiyor kemerin biraz?Yoksa gererekmi takmalyz?

simdi ben tam yapisacak sekilde yaptim böle daha iyi sanirim digr türlürahatsiz oldum ve hem korse etkiside görüyor cok fazla göbegim yok aslinda, simdi hic yok gibi durdu:)
birde keske daha kisa olsaydi ön taraf tamamen iki kat üstüste geliyor.
Aslinda birde cirtcirtsizi var ölcüne göre aliyosun icine giriyosun.ama almanya icin cok kargo istediler.

bende almak istiyorum bu kemerden ama gerçekten işe yarayacak mı merak ediyorum
sonuçta 80 90 TL'ye mal olacak, şu sıralar benim için önemli bir miktar boşa para harcamak istemiyorum
akşamları yürüyüş yapmaya çalışıyorum eğer bu ürünü de alırsam yürüyüşlerimin daha etkili olacağını düşünüyorum
göbek kısmında toplanan yağlarımdan ve bel simidimden kurtulmak için ne yapmam lazım

eşim kullanıyor benim ama diyet ya da spor yaptığını söyleyemeyeceğim açıkçası arkadaşlar, ama gerçekten terletiyor sardığınız bölgeyi...bakalım daha yeni başladık :)

kızlar benimde boyum 1 63 kilom 48 ciddi ii fizigi olan biriyim ama önden giden armut göbegimden nefret ediorum bu klioda bu göbeğin ne işi vaqr hiç anlamadım bende hemen Lanaform İnceltici Kuşaktan alıp denicem mekik cekiodum ama hep ihmal ediorum umarım bu sefer işe yarar opuyorumnanaktan

bende sezaryenle doğum yaptım 9 ay önce ve hala göbeğim var şimdi kullanmak istiyorum. senin doğumun yeni gerçekleşmiş ben kesinlikle kullanmanı tavsiye etmem yaralı bölgenin 6 12 ay içerisinde tamamen iyileşeceğini söylemişti doktorum.

kızlar ben 10gün önce sezeryan ile doğum yaptım...göbek bölgesini çok mu sıkıyo..kullansam bir zararı olur mu acaba?

daha çok yeni bence. benim 9 ay oldu sezaryenle doğum yapalı doktorum hasarlı bölgenin iyilrşmesi için 6 12 ay zaman geçmeli demişti.

kemeri kullananlar nerelerdesiniz son durum ne bayağı heveslendik işe yarıyosa bende alıcam bi yazın merak ediyorum hadi kolay gelsin

yalnız teri çekmesi lazım kumaşının...çünkü eğer terledikten sonra ter vücutta kalırsa deri bu teri tekrar içine çekiyor ve üstelik terle dışarı atılan tüm toksinleri de geri almış oluyor! ve bunun sonucunda bir hastalık vardı, adını unuttum, ender rastlanan bir hastalık...işte o başınıza gelebilir Allah korusun! ben de hep strech filmle sarardım göbüşü, bunun duyunca korktum, doktorun biri demiş ki strech filmi sararken içine ince bir tülbent ya da ince bir havlu da koysanız bu hastalıktan kurtulursunuz demiş, aradaki kumaş en azından teri emer...

ben korseyi almadim henuz,suan yuruyus yapiyorum ve bisiklete biniyorum..strech film bende duymustum,kullandiginiz surede yararini gordunuzmu strech filimin ,merak ettim

bir sorum olacak arkadaşlar....bu kemeri taktıktan sonra oluşan ter ,kemerin kumaşında mı kalıyor?...eğer öyleyse her kullanımdan sonra yıkıyor musunuz?...temizliğini nasıl yapıyorsunuz kısaca?....-tatlicadiarzu-

ben korseyi mayıs başı gibi aldım aynı günde diyete başladım ve her akşm 30-40 dk.lık yürüyüşlere cıktım boyum 1.71 kilom 62 ydi şimdi ise 53 kilo oldum :)) ama spor yapmanız gerekiyor cok terletiyor kumaşıda nasıl yıkayacagınız kılavuzda var elle yıkanıyordu sanırım, ben daha hiç yıkamadım bu aralar gene takmaya başladım kilo vermek için cokta saglıklı besleniyorum spor yapıyorum ama hiç farketmedi :S anca bi yarım kilo verip gene geri alıp 53 oluyorum tekrar. Birde ben esas belim için almıştım belimde 76 dan 68 e düştü :-)

kesinlikle teri icine hapsediyor, ic tarafi pamukl kumas.
ben iki haftadir kullaniyorum, kilo promlemim yok sadece ayva göbegim icin kullaniyorum o yüzden diet falan yapmiyorum. Cm olarak bilemiyorum ama yogunluk olarak baktigimda 4 te biri gitti gibi geliyor. Dogumdan dolayi kaslarim zayif oldugu icin yag eridikten sonrada kaslarimi güclendirecegim .

Arkadaslar pratık olarak bu urunun amacı vucudu terletmek onun dışında bır etkı yapmıyor sanırım . adet donemımde belımde bır agrı bır sogukluk oluyor bende bunun ıcın belıme polar atkımı sarmıştım o kadar cok terletmiş ki balımı ellerıme ıslaklık gelıyodu . hadı jarse olsun baska terleten kumas turuylede yapabılırsınız bence normal korse alın bu sıcakta oda terletır.

X