Bölgesel İncelme Gbeime bay bay diyorum artk

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Arkadaslar ben avonun hediye olarak verdiği kemeri, spor yaparken kullanıyorum ve gercekten göbeğim eriyor. ışin sırrı birseyle sarıp spor yapıp terlemek sanırım:))

kızlar bu kemer göbek bölgesinede iyi geliyormu göbeğim benden önce gidiyor valla artık kurtulmak istiyorum bu konuda yazarsanız çok sevinirim

bu güzel tecrübeyi paylastığınız için cok tesekkürleropuyorumnanaktan acaba siz nerden aldınız nasıl temin ettiniz bende almak cok isterimm bilgi veririseniz cok sevinirim :1hug:

ya arkadaşlar bendede var öyle bi korse ama tamda korse değil tuaf bişey:) böyle uzun beline sarıp yapıştıryorsun cırt cırtları var bende yürüyüşte takıyorm fena terletiyo terliyom terliyom ama göbek atnı offff bele takılıp elektirikli titireşimlere hiç ınanmayın ondanda aldım daha çok kaşındırdı tariş etti heryerirmi iğrenç bişey yaa siz siz olun inanmayın kadın bana satarken yüzde 100 sonuç veriyo dedi bi işe yaramadı okadar yöntem kulanıyorum ki anlatamam dünde elma sirkesi die bişey aldım su koyup için dediler aç karına tok tututoms içmemle birlikte afedersizniz çıakrdım iğrenç bişey şimdide miğdem nasıl yanıyo anlatamam siz siz olun gıdadan kesin ve spor yapın en iyi o bence önemli olan beyinde bitsin

bu güzel tecrübeyi paylastığınız için cok tesekkürleropuyorumnanaktan acaba siz nerden aldınız nasıl temin ettiniz bende almak cok isterimm bilgi veririseniz cok sevinirim :1hug:

canım ben her eve lazımdan aldım 79+8.5 tl kargoyla beraber aldım vallahi ben çok memnunum tavsiye ederim canım istersen internet sitelerinden incele bitanem:icecream:

Sonunda bende dayanamayip siparis verdimzemuszemus.ınşallah işe yarar. Kullanmaya yeni başlayan arkadaşlar gelişmeleri yazarsiniz dimi?

beren2008 tesekkürler bende bugün sipariş verdim lanaformu :teytey: insallah bi elime ulassın cıkarmıcam göbeğimden:roflol:

Kızlar geldi kusagim.Bugun taktım ve butun gun cıkarmadım ve hala uzerimde.
ELAMMM senin dedigin gibi sadece sıcaklık hıssedıyorum. Hoplayıp zıplamam lazım :) Hareket lazim. Usenmez yapabilirsem sanırım sonuc alacagımopuyorumnanaktan

iyiymiş.arkadaşım termal sauna şort aldı.çok pişman oldu.pişik yaptı.hem zayıflayamadı hem de varis oldu
üstelik 120 tl de para verdi.
keşke daha önce bu ürünü alsaymış...

arkadaslar bende okuduklarinizdan etkilendim ve hem kendim hemde esim icin almaya karar verdim,hollanda da yasiyorum ,internet sitesinden arastirdim ama yurtdisi icin birsey bulamadim...

daha once netten hic alisveris yapmadigim icin bilmiyorum,acaba yurtdisina gondeririler mi ,lutfen icinizde bilen varsa yardimci olabilirmisiniz bu konuda,

canım lanaform aslında yabancı bir site her eve lazım bzyiiliğini almış sen llanaformun sitesinden al inceleyerek alırsın bir arkadaş sitenin adını yazmıştı adresiyle oradan bak bi tanem

buyur canim bak hemde hollanda icin olan sayfa LANAFORM - produit beauté, beauty products, détail et description produit, cosmétique Anticellulite coussin parfum. fiyat falan yazmiyor ama.
ebay e de bakabilirsin ben buldum 35+15 euro almanya icin.

tesekkur ederim arkadaslar,

hollandaca fazla bilmiyorum ama e-bay dan inceleyecegim,zaten eylul ayinda turkiyeye gelecegim ama yazdiklarinizi okuyunca oyle heyacanlandim ki hemen sahip olmak istedimhihoyyyt

boyum 1.65-1.70 arasi 6 ay once sigarayi biraktim 4 kilo aldim suan 58 kiloyum,3 yil once 50 kiloda iken de problem ayniydi gobek ve dusuk bel kotlarin yarattigi simitler..

insanlar aylarca spor yapiyorlar yine de bel bolgesinde bu kadar hizli ve etkili bir incelme olmuyor ,bu urun mucize sanirim..en kisa zamanda alip sonuclari sizlerle paylasacagim..

kızlar ben 10gün önce sezeryan ile doğum yaptım...göbek bölgesini çok mu sıkıyo..kullansam bir zararı olur mu acaba?

cirtcirti varya ikikat oldugu icin kalin durur diye düsünmüstüm. süpermis ozaman. bende neoprenli kumastan var cok sert ve kalin takasim gelmiyor. Almanyada bulamadim bende ya, sadece sortu var. Fransanin ebay den söylim teyzem alsin bana madem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…