Garnier BB krem Yorumları !!

CristalKelebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
35
0
Gecen hafta aldıgım garnıer bb kremı kullandıgımdan berı yuzumde pek bı degısıklık olmadı gercı daha 1 hafta oldu .. Fakat nemlendırıcı özellıgı pek olmayan bı urun kuru cıltlere pek önermem acıkcası altına nemlendırıcı surup kullanılması da sacma olur dıye dusunuyorum . Renkli olması benı bıraz cektı acıkcası ..Kullananlar varsa yorumlarını paylasabılır mı acaba ? :)

Son düzenleme:
Bende garnier 3ü bir arada kullanmaya başladım. maske peeling ve temizleme... 3 gündür kullanıyorum. yüzümde sivilce çıktı.
sonradan düzelir mi. uzun süre kullanan varmı ?:26::44:

Bende garnier 3ü bir arada kullanmaya başladım. maske peeling ve temizleme... 3 gündür kullanıyorum. yüzümde sivilce çıktı.
sonradan düzelir mi. uzun süre kullanan varmı ?:26::44:

Canım ben garnıer 3 ü bır arada Saf & Temız ' ı 2 sene kullandım cok da faydasını gordum ozellıkle sıvılce ve cılt rengını duzeltmede cok ıse yarıyor ama tabı kı herkezn cılt yapısı farklı oldugundan sende farklı bır reaksıyon gostermıs olabılır .

bende izmirde yaşıyorum ama bulamadım,nereden aldın acaba?
benim bildiğim türkiye ye daha gelmedi,türkçe sitelerinde de yok

Ben dün araştırdım da biraz Garnier'ın BB Cream'ı watsonsta 19.90 TL. koyu ve açık olmak üzere 2 tonu var. Pure Beauty watsonsta yine, 14.90 ve 23.90 lık iki tip bb cream var. ama ben ikisi arasında kararsız kaldım testerları olmadığı için hangisi nasıl durur bilmiyorum pek.

BB Cream migrosta da var indirim kartıyla 16.90'a gördüm

Ben de bugün alıcam ama the balm ve garnier arasında kaldım.Garnierin fiyatı çok uygun ama the balm almadığım için pişman da olabilirim :44:
keşke daha fazla yorum olsa biz de ona göre alsak kullanan yokmu başkaaaaaa

Garnier'ın açık tonu nasıl acaba ? testerı olmaması almamamda büyük engel çünkü koyu gelirse diye korkuyorum

çok az kullanan varmış
geçen gün migrosta gördüm açık ve orta ton vardı testerı olmadığı için deneyip karar veremedim..sizce hangisi?

Ben bugün aldım dayanamadım
öncelikle yüz ürünlerinde parfüm sevmeyenler bu kremden almasın
yağlı ciltler zaten kaçsın
Benim yüzüm çok kurudur kremi sürdüm çok parladıı üstünden pudra geçmek zorunda kaldım

Kapatılıcığı orta seviyede eğer affinitone kullandıysanız nerdeyse aynı diyebilirim
lekeleri kapatıyor ama sivilceler için aynı şeyi söyleyemem
ben beğendim hafif bi yapısı var

kuru ciltli ve sivilcesiz bi yüze sahipseniz ben tavsiye ediyorum.Zaten benim kullanmamda ki tek amaç yüzümdeki kızarıklıklardı onlarıda kapattı
ayrıca tester yok malesef ben rossmandan aldım buğday tenli olmama rağmen koyu istemediğim için en açığını aldım yine de rengine kapağı açıp bakın bu arada fiyatı 16.75

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…