Garnier BB krem Yorumları !!

off ya şöyle cildimize göre iyi bişiler bulup kullanamadık herşey bi tuhaf valla
neyse olmadı bi alıp deneyeyim ben haber ederim sana da canım..
tmm canım çok saol bu arada flormarınkini kullandım ben kapatıcılığı dışında memnundum ama son zmnlarda sivilce yapmaya başladı o da anlamadım pure beauty bulgarian rose iyimiş diye duydum onu düşünüyorum ben de

ben kullanıyorum arada, memnunum. ama cildimde kapanacak iz, leke vs yok. cildim karma ve sivilce yapmadı.

evet ya bende onu duymuştum bi ara
neyse artık iyce bi bakıp bişiler alıcam gerçi golden rose un pudrası hepsinden iyi ya neyse

Karma-yağlı ciltler için olanını 3gündür kullanıyorum. Daha önce Balm Shelter kullanıyordum. Onun kapatıcılığı hiç yoktu ve yüzümde kapatmam gereken çok yer vardı, kapatıcı kullanıyordum ayrıca ama Garnier BB kremde kapatıcıya ihtiyacım kalmadı. Kapatıcılığını özellikle çok beğendim

bugün aldım ama daha kullanma fırsatım olmadı . bugday tenliyim arastırdıgım kadarıyla acık ton uyar gibi geldi testeri yoktu sürünce yazarımm umarım işe yarar .

ıkı tane bb kremım var yaz için süpperötesı bu ürünleri kullanmaktan cok keyıf alıcam fondeten pudra olayına ara verdım ben pure beauty aldım watsondan benım ıcın 1 numara ama 30 ml bıtecek dıye gunluk kullanım ıcın garnıer aldım onada bayıldım ozel zamanlarda pure beauty gunluk garnıer kullanıyorum cookkk memnunum anneler gunun de ındırıme gırerse bır tane daha alıcam...

sonunda sürmeyi başardım ve ardından okula gittim pek fark eden olmadı ama yüzüm nasıl görünüyo diye sordugumda bayagı begendiler bende alsammı diyenler oldu . sürdügüm anda bi pişmanlık hissettim çünkü yüzümde kalıp gibi durdu anlayacagınız fondoten gibi ama sonra sonra degişmeye başladı kokusu çok hoşuma gitti .kapatıcılıgı fazla degil ama yüzümün renk farklılıkları düzeldi, nemli yumusak oldu bu çok hoşuma gittii sanırım fondoten kullanmıcam artık birde matte(ismini yanlış hatırlıyo olabilirim ama kız bunu söyledi) nin pudrası varmış onu denedim o da çok güzeldi bir daha ki alısverişimde de onu alacagımm

Son düzenleme:
Yapısı çok kalın,yağlanmaya meyilli .İlk aldığım bb kremdi ama sonra birçok marka denedim.
Fiyatı açısında uygun olabilir ama şu an balm shelter kullanıyorum aralarında dağlar kadar fark var.

Hadi ya :2: koruma faktörünün yüksek olması hoşuma gitmisti ama teşekkürler tatlım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…