Garnier BB krem Yorumları !!

tester olamaması handikap... neden yoksa artık?millet denemeden nasıl alacak anlamıyorum..
gratislerde ürün hemen bitiyormuş..
o zaman tester bakalım dedim ,yokmuşşş:KK19:

Son düzenleme:
Ben ürünü deneyip öyle aldım. denemeseydim almazdım buna eminim. ama pudra diye gidip bb krem alan ben varımdır herhalde :) olsun sonuctan memnunum.

Denedim;açık olanını aldım.

Kapatıcılığı neredeyse hiç yok. Başlarda parlama yapabiliyor.

Birde kıyafete hemen bulaşıyor.

Sadece cilt tonunuzu düzenlemeye yarayabilir,ama kapatıcılık istiyorsanız watsons.taki çok daha iyi.

Elimdekiler bitince The Balm'ı deneyeceğim...

Anneler gününde migrostan %50 indirimle aldım :KK8: Çok memnunum hiç ağır değil bu yüzden rahatsızlık vermiyor, cildi nötrlüyor, fondöten kadar kapatmasa da kapatıclığı gayet iyi. Bence güzel bir buluş olmuş :KK12:

arkadaşlar bende BB krem merakına girdim gittim denedim cildim sorunlu ergenlik döneminden kalma sivilce izlerm falan var hafif kapatırmı diye düşündm Watsonsta Garnier bb testerini koymuşlar zaten 2 renk tonu seçenegi var öle ahım şahım tenime uygun ton bulurum diye birşey yok orada sürdüm yüzümde hiçbir fark olmadı bir güzel yaglı yaglı parladım kapatıcılık ararsanız almayın ( bu arada fiyatları Watsons ta fiyatı 16,90tl Migrosta 19,90tl ) bildiginiz renkli nemlendirici yani denedim gördüm ve almadım benm gibi krem meraklılarına duyrulur onu alcagınıza hafif su bazlı fondoten alın daha iyi :)

Şaşkınlık içerisindeyim. Çünkü güzel bir ürün olduğunu düşünmemiştim pek, ama memnun kaldım.
Güzel kapatıyor, kolay sürülüyor, nemlendiriyor ve güzel kokuyor. Pahalı bir şey de değil, bence bir deneyin.
Çok reklam koktu mesajım ama yaz günleri için ideal. Kışı bilmiyorum artık.

cilt tonunu dengeliyor da kapatıcılık yok zaten olmasınıda beklemiyordum :KK70: bide parlatıyor sanki yüzü anlamadım yoksa benim suratım mı parlak

arkadaşlar ben bb kremi aldım kullandım. güzel bir ürün gerçekten renk eşitliyor doğal duruyor. ama yağlı ve karma ciltlerde kullanımını önermem çünkü yağlandırıyor sanki biraz :KK43: ayrıca asla fondoten etkisi yok

migrosta indirimlle baya ucuza almıstım açık tonu zaten koyu gibi geldi bana o kadar açık değil pek bi farkda göremedm kullanmıyorum göz roll on u da beğenmedm bi kere biri ağladın mı diye sordu hatta :KK70:

Ben de almıştım kızlar azicik sürdüm önce ise yaramıyo dedim ama sonra bol bol kullandım cok ise yaradı oda arkadaşım ve kardeşim benden gördü aldı onsuz dışarı çıkmiyolar oysa kardeşim ayda bir fondoten pudra bitirirdi. Fena değil benim tenım cok açık ama açık rengi sürüyorum kısa sürede bütünlesiyo.

bu kremin yaş sınırı var mı on altı-on yedi yaşlarında bi arkadaşım kullanmak istiyor lütfen acil cevap yazabilir misiniz?

X