Garnier BB krem Yorumları !!

ben hiç begenmedim yapısı cok yogun ve kapatıcılıgı az ayrıca yuzde kalıp gbı duruyor yapısından ustelık esmer olmama ragmen orta tonu bıle koyu geldı

bugüne kadar bende hiç sevememiştim. bu sabah baktım taş çatlasa 10 ml kullanmışım parama yazık şunu kullanıyım dedim. değişik bir şey denedim ve sonuç oalrak makyajımı herkes çok beğendi hatta ten makyajı olduğunu anlamadılar. makyajımı şu şekilde yaptım:

önce cildimi köpükle güzelce yıkadım, kuruladım. bu sefer nemlendirici sürmeyeyim nasılsa bunda hem spf hem nemlendirme özelliği var diye düşündüm. sonra bb kremi nemlendirici gibi uyguladım cildimle büütünleşene kadar bekledim.

üst kirpik diplerime dışardan görünmücek şekilde siyah kalem çektim. böylece sanki kalem çekmemiş gibi ama belirgin kirpikler elde etmiş oldum. sadece uçlara gelecek şekilde tek kat rimel sürdüm. yakından bakmayınca ne rimel ne kalem anlaşılıyor bu şekilde. kaşlarımı da dodurmaktansa şeffaf rimelle taradım.

sonra burnuma ve çeneme çok hafif pudra sürdüm.

yanaklarıma da flormarın eski serilerinden çok çok az ışıltısı olan pembe allık değdirdim. bu allıklar mat olunca daha yapay duruyor. bu sanki yaz güneşi altında yanaklarım ışıldıyor gibi bir hava veriyor.

son olarak nude bir gloss kullandım.

herkes yüzüne bir renk gelmiş halbuki glossun da renkli değil başka da bişey sürmemişsin falan dedi bugün:)

Yaş sınırı var arkadaşlar kutunun arkasında yaş sınırı tablosu var tavsiye edilen yaş sınırı -20 ve 45 kadar gösteriyor.
Bende bugün aldım ilk izlenimlerim sürüldüğü anda yağlı bir görüntü verdi 10 15 dk kadar sonra o yağlı görüntü gitti cilt tipim kuruya yakın olduğu içindir ama beklentilerimin altında kaldı cildimde sivilce yok ancak burun çevresinde çil ve göz altında biraz koyuluk var 2 kat sürdüm hiç bir fark göremedim kapatıcı özelliği yok denecek kadar az diyebilirim yüzümde nemlendirici varmış gibi duruyor

bu ürünü bende kullanıyorum cildim de yağlı t bölgem özellikle çok memnunum 2 kat sürdün mü pürüzsüz duruyor maxfactor kullanıyordum 60 tl ye alıyordum bu 20 tl hem aradaki fiyat farkı hemde ürünün kalitesi iyi

Ben yağlı ciltler için olanını kullandım memnun kaldım yağlandırmadı ve kızarıklıklarımı giderdi. Fena değil yani :)

ben hiç begenmedim yapısı cok yogun ve kapatıcılıgı az ayrıca yuzde kalıp gbı duruyor yapısından ustelık esmer olmama ragmen orta tonu bıle koyu geldı

bende esmerim banada koyu geldi
acaba bir şans verip açık tonunu da alsam mı diye düşünüyorm:26:

kızlar anlamadığım bu bb kremler fondoten tarzı bişey mi nemlendirici mi?

Renkli nemlendiriciden daha yüksek kapatıcılığa sahipler ama fondöten gibi yüzde kalıp etkisi yaratmıyorlar. Gözenekler nefes alıyor, ciltte ağır durmuyor. Cilde hafifçe renk ve ışıltı veriyor. Hatta Missha BB'nin bir sürü özelliği var; güneşten koruyor, sivilceleri ve lekeleri azaltıyor, cilt rengini açıyor, hatta kırışıklıklara dahi iyi geliyor. Ama Garnier'in BB kreminde böyle bir özellik beklemeyin.

Burada güzel bir yazı var: » soru: BB krem ile renkli nemlendirici arasında ne fark var? BOYA KÜPÜ

Ve garnier üzerine bir yazı: http://boyakupuyum.com/2012/02/garnier-miracle-skin-perfectorbb-cream/

Son düzenleme:
Birde Anna Gaspi BB kapatılıcılığı ve yağlı cildim olmasına rağmen sivilce oluşturmadan leke kapatıcılığını ben daha çok beğendim.

ben mamnun kaldım açıkçası,ama missha için çok güzel yorumlar gördüm.garnier bitince hemen misshayı kullanmaya başlayacağım

kızlar tiara bb krem kullanan varmı çok güzel diye bi laf dönüyo ama googleda araştırınca sadece bir kişinin yorumu çıkıyor oda satış yapılan bir siteyi tavsiye ediyor reklam olabilir oyüzden kullanan ve memnun kalan varsa yazabilirmi lütfen

kızlar selamm...
şu BB krem de epey bi kararsız kaldım ama az önce tv de reklamını görünce bi sorayım dedim
hassas ve karma cilt için olanı da çıkmış deneyen oldu mu ya da normalde kullananların yorumu nedir acaba
benim tenim açık renk olduğu için acaba açık tonlu olanı işime yarar mı bide hem fondöten hem de krem işlevi görüyo sanırım

canım ben kullanmadım ama çok araştırdım garnierin karma ciltler için olanını kapatıcılığı çok azmış bi de açık tonu beyaz ve buğday tenliler için uygunmuş ama sivilce yaptığı olmuş bazı kişilerde o yüzden ben de cesaret edip alamadım:18:

off ya şöyle cildimize göre iyi bişiler bulup kullanamadık herşey bi tuhaf valla
neyse olmadı bi alıp deneyeyim ben haber ederim sana da canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…