Garip bir konuşma

Bosuna anlam cikarmaya calismayin. Adam sizinle evlenmek istemedigi icin ayrilmis gun sonunda, bunu asla aklinizdan cikarmayin. Onunuze bakin lutfen.

bosanmış kadın ve erkek arasında da bu tarz bir konuşma geçebilir. bir sene aynı evde yaşadınız diye bu konuşmalar garip olmuyor.

he ben olsaydım sen nasılsın diye sorduğunda iyiyim teşekkür ederim, iyi geceler der konuşmayı bitirirdim. siz biraz ümitlenmek istemişsiniz ama galiba

Neresi garip pek anlamadım gayet medeni bir şekilde hal hatır sormuş. Bu arada elin mi çarptı cidden ?
Evet gerçekten elim çarptı gece 2 ydi napcağımı şaşırdım. Sabah sorun değil yazmış yarım saat sonra da nasılsın iyi misin yazmış . Kanlı bıçaklı ayrılmıştık kötü olduğumu söylediğim zamanlar oldu bir kez olsun dönüp sormamıştı beni . Bir ay önce engeli kaldırdı yazmamı bekliyordu meğer eniştesi ölmüş işte psikolojisi kötü büyük ihtimalle onu söylemek için kaldırdı işte büyük ihtimalle bende tanımıyorum ne alakaysa. O yüzden garip dedim

ayıp olmasın diye konuştuğunu düşündeysiniz kısa kesseydiniz. sen nasılsınla başlayıp muhabbeti uzatmak için kardeşinizin kazasını bile yazmışsınız.
adam normal hal hatır sormuş çıkarılması gereken bir anlam göremedim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…