Garip bir dış gebelik meselesi

Merhaba, maalesef kese görünmedi değerlerimden ötürü dış gebelik olduğu netleşti kemoterapi iğnesi vuruldum düşürüyorum kanamam var kontrole gidiyorum beta duşsun diye
Merhaba hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız. Çok geçmiş olsun. Beta değerinize baktırdınız mı düşme olmuş mu. 1380 değer ile iğne vuruldum pazartesi günü bende.

Merhaba hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız. Çok geçmiş olsun. Beta değerinize baktırdınız mı düşme olmuş mu. 1380 değer ile iğne vuruldum pazartesi günü bend

Merhaba hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız. Çok geçmiş olsun. Beta değerinize baktırdınız mı düşme olmuş mu. 1380 değer ile iğne vuruldum pazartesi günü bende.
Merhaba, çok teşekkür ederim yarın gidiyorum ama iğneyi vurulduğumda değerim 4400lere yükselmişti öyle iğne vuruldum. Iğneden 3 gün sonra 37800 falandı yarın yine gideceğim düstüğunu umut ediyorum

Merhaba, çok teşekkür ederim yarın gidiyorum ama iğneyi vurulduğumda değerim 4400lere yükselmişti öyle iğne vuruldum. Iğneden 3 gün sonra 37800 falandı yarın yine gideceğim düstüğunu umut ediyorum
Umarım düşmüştür hızlıca sağlığınıza kavuşursunuz. Bende lekelenme kanama olmadığı için tedirginim acaba düşüyor mu diye. Zor bir süreçten geçiyoruz.

Umarım düşmüştür hızlıca sağlığınıza kavuşursunuz. Bende lekelenme kanama olmadığı için tedirginim acaba düşüyor mu diye. Zor bir süreçten geçiyoruz.
Benim ki de hemen olmadı zaten iğneden 1 hafta sonra başladı düşük ve lekenme kanamam devam ediyor

Sizede çok geçmiş olsun inşallah siz de tez zamanda atlatırsınız. Yürüyüş yapın daha hızlı olur kanamanız

Benimde beta baya yuksek 5 gun once igne vuruldum dun kanima baktilar 4 . Gunumdu 8280 cikti cuma gunu tekrar bakacaklar bu arada adet kanamasindan biraz daha fazla pihtili kanamam var sizde oldumu acaba kanama dusmesine yardim ediyormu? Ve evde geviriyorum bu durumu zor bi durum arada basim donuyor ve miydem bulaniyor asiri agrilarim yok adet gibi ayni agrilarim karin ve kasik bolgemde ikinci doz igne olacagim galiba cuma gunu sizde nasil ne durumdasiniz kanama yardim ettimi hizli beta dusmesine

Yanlış yere yazmış olabilir gebelik şeysini😁
Durumunuz nasil kananiz oldumu igneden sonra betanizda dusme varmi ben de su an ayni durumdayim benim beta 8280 ignenin 5. Gunundeyim cuma gunu tekrar igne olacagim henuz bi dusme yok bende kanamam var pihtili adet agrisi gibi agrim da var sizde nasil anlatirmisiniz

Merhaba arkadaşlar, 8 temmuzda idrar testi ile gebe oldugumu öğrendim. 16 temmuzda doktora gittim ultrasonda kese görünmedi kan verdim hcg 1640 çıktı. Doktor beklediğimiz değer 3000lerde dedi folik asit verip 10 gun sonra gel dedi. Dayanamadım 18 temmuzda lekenmem ve kasık ağrım var diye özele gittim kesem ne alltan ne de ultrasonda gorunmedi düşük ya da dış gebelik dedi beta 2446 cıktı yine baktı kese yok detaylı ultrasona gonderdi orada kese yok dış gebeliğe dair birseyde yok sadece folik kist var. Tomografiye gönderdi orada da ne gebelik ne de dış gebelik yok sizin başınıza geldi mi sebebini buldunuz mu?
Hamileyken tomografiye mi girdiniz 😱

Durumunuz nasil kananiz oldumu igneden sonra betanizda dusme varmi ben de su an ayni durumdayim benim beta 8280 ignenin 5. Gunundeyim cuma gunu tekrar igne olacagim henuz bi dusme yok bende kanamam var pihtili adet agrisi gibi agrim da var sizde nasil anlatirmisiniz
Bu kadar yüksek betanız vardıda ne oldu acaba benimde betam düzennli yükseliyor kesemde gözüktü ama dıl gebelikten süpheleniyorlar rahimde sıvı görüldü diye

Bu kadar yüksek betanız vardıda ne oldu acaba benimde betam düzennli yükseliyor kesemde gözüktü ama dıl gebelikten süpheleniyorlar rahim
sizinde kese olusmusmuydu acaba benim kese rahim içinde duruyor

Benimde beta baya yuksek 5 gun once igne vuruldum dun kanima baktilar 4 . Gunumdu 8280 cikti cuma gunu tekrar bakacaklar bu arada adet kanamasindan biraz daha fazla pihtili kanamam var sizde oldumu acaba kanama dusmesine yardim ediyormu? Ve evde geviriyorum bu durumu zor bi durum arada basim donuyor ve miydem bulaniyor asiri agrilarim yok adet gibi ayni agrilarim karin ve kasik bolgemde ikinci doz igne olacagim galiba cuma gunu sizde nasil ne durumdasiniz kanama yardim ettimi hizli beta dusmesine
YArın gideceğim kan vermeye sizde ki yan etkilerde normal bir durum merak etmeyin 🙏🏻benden kanlı zara benzer bisey düştü keseye benzettim hatta sonra pihtı olarak düştü ama kanamada var adet gibi kanamalar miktar fazla tabi yarın gidecegik beta dusmustur diye tahmin ediyorum size haber veririm 🙏🏻 beta dusmezse 2. Doz ihtimali bana da vermislerdi ama insallah düşer gerek kalmaz ikimiz icinde

Bu kadar yüksek betanız vardıda ne oldu acaba benimde betam düzennli yükseliyor kesemde gözüktü ama dıl gebelikten süpheleniyorlar rahimde sıvı görüldü diye
Bende hiçbirsekilde kese yoktu son care tomografide sıvı göründü. Dış gebelik ya da saĝlık gebelik dendi sebebi de pregstron değeri normal hamilelerde 20 iken benim 6 idi ondan dış dendi

Bende hiçbirsekilde kese yoktu son care tomografide sıvı göründü. Dış gebelik ya da saĝlık gebelik dendi sebebi de pregstron değeri normal hamilelerde 20 iken benim 6 idi ondan dış dendi
Ya o sıvı neyse bendede var ama kesede var ilginç sekilde aklımı yitiricem 3-4 gundur ve bana 15-20 gun beklememi söylediler bu stresle zaten saglıklı olsada saglıklı nasıl ilerleyecek bu gebelik bilemiyorum

Beta düzenli artıyor 3140 suanda 2 gun sonra yine vercem hatta kese gözüktü vs vs ama sıvı var kasık agrımda var sagda ama cocukta rahim içinde bi doktor diyo iç kanaman olur sonlandıralım biri diyor cana kıyamayız bekleyelim deli oldum

Ya o sıvı neyse bendede var ama kesede var ilginç sekilde aklımı yitiricem 3-4 gundur ve bana 15-20 gun beklememi söylediler bu stresle zaten saglıklı olsada saglıklı nasıl ilerleyecek bu gebelik bilemiyorum
Stres yapmayın çok küçükse ondan da gorunmuyordur ama beta ve pregestron değeri çok önemli onlarda normalse kese görunup gorunmemesi onemli değilmiş sanrm

Beta düzenli artıyor 3140 suanda 2 gun sonra yine vercem hatta kese gözüktü vs vs ama sıvı var kasık agrımda var sagda ama cocukta rahim içinde bi doktor diyo iç kanaman olur sonlandıralım biri diyor cana kıyamayız bekleyelim deli oldum
Pregstrona baktılar mi kaçmış? Ben 3 doktor gezdim o yuzden kesinlesti benimki

Evet son çare olarak gördüler zaten orda da kese yoktu doktorlarda şaşırdı.

Stres yapmayın çok küçükse ondan da gorunmuyordur ama beta ve pregestron değeri çok önemli onlarda normalse kese görunup gorunmemesi onemli değilmiş sanrm
Progesteron 4 haftalıgım 6 gun önce 13 tü normali nedr bilmiyorum ama cok zor zamanlar insallah hepimiz kolayca atlatırız ve saglıklı evlatlar verir rabbim bzilere

X