Gardrobunuzda olmazsa olmaziniz nedir?

Hımmm ısmını bılmıyrum oyle kurumsal bı fırma degıl ama cok cok ıcınızde kalacaksa agustos sonu gıbı ızmıre gıdecegım sızın ıcın bakıp varsa alıp kargyla gndereyım yada dukkan sahıbının numarasını sıze gndereyım onunla ıletısıme gecın ? En fazla yapabılecegım bu ...
ahh cok tşk ederım cok sevınırım o zaman sızden haber beklıyorum tşk ederım

Olmazsa olmaz. Kiyafet iste. Ayy ne kadar da kadinsiliktan uzaklasmisim ben.
Resmen soruya cevabim yok :KK14:
Ben ne ara bu hale geldim yahu..
Öncesini söyliyeyim o zaman.
Siyah deri ceket ve siyah rahat omuzdan asilan cantalardan(adi ne ki)..
Bunlar kesinlikle olmali.
Ikinci sirada ise icime giydigim dar elestik bir atlet.
Artik bundan sonra üzerime ne giyersem giyeyim.
Kareli salas gömlekler tercihim. Bir de converselerim.

Yazın elbise giymeyi çok severim,elbise altınada sandalet toms yada birkenstock giyerim genelde uyumuna göre. Akşam çıkacaksam boyfriend yırtık kotlarımı çekerim,üzerine basic yada askılı bir tişörtle. Genelde sırt çantası kullanıyorum kızımla çıkacaksam mecburen,farklı renk ve modellerde aldım,4 senedir elim kolum oldular ama sıkılmaya başladim hafiften ne yalan söyleyeyim,şöyle minicik çantalar kullanmayı özlemedim dersem yalan.
Kışın eşofman ve spor ayakkabı giyerim genelde,duruma göre deri ceket,kot ceket deri bot ve kot ile kombin yaparım. Etek giyeceksem genelde koton çorapla ve çizmeyle tercih ederim. Kumaş pantalon eskiden giyerdim ama uzun zamandır giymiyorum,onuda genelde gömlek-ceket yada askılı-ceket ile tamamlardım.
Sanıyorum tek sevmediğim şey,slim fit kot ve tayt ne kadar zayıflarsam zayıflayayım kendimi iri hissediyorum iki alternatiftede. Sadece denedim bir iki kez,hiç almadım bu sebeple.

dolabımdan eksik etmediğim tek şey siyah skinny jeans. (yazın giymek işkence gibi olsa da)
ayakkabı olarak bu aralar new balance ve tomslar kurtarıcım resmen. sanki ayağımda ayakkabı yokmuş gibi hissediyorum bunları giyince. 1 tane de babetim var hanım hanımcık olmak istediğimde giyiyorum onu da:)
yaşadığım yerde doğru düzgün mağaza olmadığından internetten alışveriş yapıyorum genelde. koton, mango, trendyol gibi gibi..

Acil durumlar için kalem eteklerim dar paça kumaş pantolonlarım üzerlerine şifon gömleklerim vazgeçilmez
Normalde salaş bir tişört kot pantolon midi boy balon etekler binbir çeşit eşofman takımları olmazsa olmaz
Renkler genelde siyah beyaz mavi gri toprak renkleri
Ayakkabıda spor ayakkabı ve stiletto vazgeçilmez
Markalar genelde koton mavi h&m batik stradivarus
Bilgece topiğin hayırlı olsun

X