Gardrobunuzda olmazsa olmaziniz nedir?

Diyet listelerine maalesef ben de uyamıyorum KeediciK KeediciK :))
@Tanriningolgesi alında arasam buralarda da vardır fakat pek kolye tercih etmiyorum çünkü kapalı olduğum için şalım önüme geliyor kolye takarsam çok detay oluyor o yüzden kullanmıyorum ancak özel günlerde davetlerde falan..

O zaman en güzeli akşam ögünü içmeyip türk kahvesine devam :KK48:

Herkese selam, BDV dışındaki bölümlere takilirken şöyle bir konu açayım dedim. Belki bazıları için fikir olur ve guzel olur. Kadinlarin en cok deger verdikleri yerdir gardroplari :KK5:
Hadi bakalim dolabinizda olmazsa olmazlariniz nelerdir? Yaz kış kullandiginiz seyler? Genelde hangi markalari tercih edersiniz, en cok kullandiginiz renkler? vs vs.
Istediginiz her şeyi soyleyebilirsiniz, öneri sunabilirsiniz, sevdiginiz parcalarin resimlerini paylasabilirsiniz

Öncelikle konun hayirli olsun canim :KK15:

Olmazsa olmazlarim ilk önce takilarim. Her kiyafete uygun aksesuarlar veee sonra elbiseeee :)) elbise delisiyim hiç marka giymedim, almadim:) renk olarak yesil ve bordo renklerimdir :) makyaj olarak eyeliner olmazsa olmaz :)

Öncelikle konum hayirli olsun canim :KK15:

Olmazsa olmazlarim ilk önce takilarim. Her kiyafete uygun aksesuarlar veee sonra elbiseeee :)) elbise delisiyim hiç marka giymedim, almadim:) renk olarak yesil ve bordo renklerimdir :) makyaj olarak eyeliner olmazsa olmaz :)
Canımm hoş geldin teşekkürler. Ben de elbise çok seviyorum. Sanırım biraz seçiciyim ama :))) Yeşil ben de çok seviyorum hele zümrüt yeşili tam benim rengim. :)) kahverengi de çok güzel bence :KK66:

Canımm hoş geldin teşekkürler. Ben de elbise çok seviyorum. Sanırım biraz seçiciyim ama :))) Yeşil ben de çok seviyorum hele zümrüt yeşili tam benim rengim. :)) kahverengi de çok güzel bence :KK66:

Evet ya işin doğrusu şu aslinda eşim pantolon giymemi istemiyo basenlerimden dolayı kendime vucuduma gore etek bulamıyorum yakistiramiyorum :) bekarken de elbise giyiyodum ama bu kadar sk deil :) şuan günlük, davetlik, ev gezmelik olarak değişiyor :) bir de çok ucuza giyinirim herkes çok şaşırır aynısını iki katına alanlar oluyor hatta hayret ediyorlar nerden buluyorsun diye :))) bu arada kahve rengini hiç sevmiyorum :KK43: hiç dolabimda kahve rengi yok :KK43:

Topiğin hayırlı olsun Hoppa
Benim dolabımdan kışın eşofman , yazın kapri hiiiç eksik olmaz
Renk tercihim , kapride de eşofmanda da genelde gri ve siyahtır
Takı olarak tam bir yüzük hastasıyım sadelikten yanayım :KK66:

Evet ya işin doğrusu şu aslinda eşim pantolon giymemi istemiyo basenlerimden dolayı kendime vucuduma gore etek bulamıyorum yakistiramiyorum :) bekarken de elbise giyiyodum ama bu kadar sk deil :) şuan günlük, davetlik, ev gezmelik olarak değişiyor :) bir de çok ucuza giyinirim herkes çok şaşırır aynısını iki katına alanlar oluyor hatta hayret ediyorlar nerden buluyorsun diye :))) bu arada kahve rengini hiç sevmiyorum :KK43: hiç dolabimda kahve rengi yok :KK43:

Aferin kiz sana ne guzel. Iste uygun fiyata da guzel giyinilirin ornegisin :KK66:

Topiğin hayırlı olsun Hoppa
Benim dolabımdan kışın eşofman , yazın kapri hiiiç eksik olmaz
Renk tercihim , kapride de eşofmanda da genelde gri ve siyahtır
Takı olarak tam bir yüzük hastasıyım sadelikten yanayım :KK66:

Tesekkur ederim ♡ Mesela dışarı cikarken ne giyersiniz?

Yok ben baya bahar gıbı gıyınmeyı terch edıyrum fazla abur cubur karstırıp goz yoran bı renk cumbusu degıl de cıcekllı elbıseler hep cezbeder benı su an bıle ustumde oyle bı elbıse var mesela :KK200:

Eki Görüntüle 1862718
merhaba elbısenızı cok begendım nerden aldınız acaba bende almak ısterım yardımcı olursanızcok sevınırım

merhaba elbısenızı cok begendım nerden aldınız acaba bende almak ısterım yardımcı olursanızcok sevınırım

Merabaa ızmırden almıstım alsancakda bı dukkandan ızmırdeysenız tarıf ederım alalı baya oluyor hala bu model var mıdır bılemıyorum :) bu elbıseden ıkı tane vardı ben alırken bır tanesını de teyzem almıstı

ahh ben ıstanbuldayım şansıma .... acaba dukkanın adı nedır ben arasam kargoyla göndertsem şahane elbise cok begendım bayıldım inş vardır ..tşk ederım

Hımmm ısmını bılmıyrum oyle kurumsal bı fırma degıl ama cok cok ıcınızde kalacaksa agustos sonu gıbı ızmıre gıdecegım sızın ıcın bakıp varsa alıp kargyla gndereyım yada dukkan sahıbının numarasını sıze gndereyım onunla ıletısıme gecın ? En fazla yapabılecegım bu ...

Marka takıntım olmamakla birlikte sadece spor ayakkabılarımı marka alırım genelde nike ve converse giyerim.

Aşırı çiçekli renkli şeyleri sevmem.

Genelde siyah,beyaz,lacivert, bordo, pastel tonlar(vizon, krem,kahve), haki yeşil giyerim.
Eğer renkli giyeceksem neon pek giymem soft renkler tercih ederim.

Onun haricinde tulum,skinny jean, basic tişört, salaş tişört spor giyerim.

Bu aralar bol paça penye pantolon ve topuklu sandaletlere taktım kafayı sürekli o tarz alıyorum.

Bir kaçını Resimleyip yüklerim. Gündüz vakti :))

X