Gardrobunuzda olmazsa olmaziniz nedir?

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.414
65.393
Herkese selam, BDV dışındaki bölümlere takilirken şöyle bir konu açayım dedim. Belki bazıları için fikir olur ve guzel olur. Kadinlarin en cok deger verdikleri yerdir gardroplari
Hadi bakalim dolabinizda olmazsa olmazlariniz nelerdir? Yaz kış kullandiginiz seyler? Genelde hangi markalari tercih edersiniz, en cok kullandiginiz renkler? vs vs.
Istediginiz her şeyi soyleyebilirsiniz, öneri sunabilirsiniz, sevdiginiz parcalarin resimlerini paylasabilirsiniz

Güzel konu olmuş, hayırlı olsun canım :)
Takipteyim, bir ara ben de yazarım :)

Olmazsa olmazlarım sanırım hırkalarım ve askılı body hem rahat spor ,cumartesi ,pazar günleri kahvaltı için dışarda giy çık direk,ben hep koton ve internetten alıyorum :) ama en olmazsa olmazım kotlarım

Lacivert pantolonum, bonelerim siyah ayakkabı ve çantam aklıma gelen bunlar

Ne renk canta kullaniyorsun pantolin hangi model bir de üstüne ne giyiyorsun? Bone derken bandana tarzinda mi?

Bu konuyu çok sevdim Benim dolabımda olmazsa olmazı mini etek ve şortlarım her markadan alırım modelini sevmem yeterli

Peki hic elbise giymez misin? Etefin sortun ustune ne giyersin ve nasil kombinlersin?

Haklı olabilirsin konular pek aktif kalmıyor maalesef.. Ama belli de olmaz yani :))

Gelenler geliyor hadi bakalim :))

Yazin ne tür hirkalar kullaniyorsun peki? Bi de hoş duruyor mu?

Yazin ne tür hirkalar kullaniyorsun peki? Bi de hoş duruyor mu?
Yazın genellikle ince hırkalar kullanıyorum çünkü ben her daim üşüyebilen bir tipim kansızlık var,ve askılı ile hırkanın uyumu harika salaş bir hırka ile askılı çok güzel duruyor altınada bir kot ya da şort :) hırka kullanmam diyorsan da kot ceketler ile de askılı süper gidiyorr

Ay ben de yazayim. Benim olmazsa olmazlarim uzun elbiselerim çünkü yazin hep elbise giyerim. Uzun kalem eteklerim, ayakkabi canta ve şallarim. Ha bir de takilarim. :))) Tabi ferace ve abayayi unutmamak lazim ))
Ne tür takılar kullanırsan ben de sıradışı takıları çok seviyoru resimlerini atalım mı :9

Ben hirka kullanamiyorum cunku basen sorunum var. Basen sorunu olan biri hirka kullanmamali çünkü hem kisa gorunuyor hem de daha kilolu :))) bi de kapaliyim ben. Ayakkabi ne kullanirsin?

Kot tayt...bendeki kesimi o kadar guzel ki eger o kesimde bulursam alirim bi tane daha...
Nerden almistin ki? Bi de tam vucuda yapışan cinsten mi yoksa dar pantolon şeklinde olan mi?

Basen bende de azıcık var salaş ve uzun hırkalar baseni çok güzel örtüyor

Ne tür takılar kullanırsan ben de sıradışı takıları çok seviyoru resimlerini atalım mı :9

Aaa olur ekleyelim. Genelde takilarim degerli taslardan olusuyor ama cok begenip de aldigim yuzuklerim var çelik gümüş falan. Eklesene sen de. Sen en cok hangi takiyi seversin? Ben tam bir yuzuk hastasiyim :)))))

@Bilgece Eğer iş için ogün dışarı çıkmayacaksam üzerine crop top giyiyorum iş için olduğunda bir yerden klasiğe çeviriyorum stiletto ya da klasik bluz gibi

Aaa olur ekleyelim. Genelde takilarim degerli taslardan olusuyor ama cok begenip de aldigim yuzuklerim var çelik gümüş falan. Eklesene sen de. Sen en cok hangi takiyi seversin? Ben tam bir yuzuk hastasiyim :)))))
Ben tam bir egzantirik kolye ile küpe hastasıyım favorilerimi atayım hemen :)

Pazardan almistim...yapisan cinsten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…