GARDASİL AŞISI olanlar

minnakcivcivv

Civcivin psikolojisi nanayy🐥❤️
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
48
32
Arkadaşlar öncelikle herkese selam, kısa keseceğim konuyu İki aydır Gardasil aşısı olup olmamak arasında gelip gidiyorum ikilemlerim oluyor okuduklarımdan sonra.. Aşıyı olanlar ters etki görenler güncel bilgiler paylaşabilir mi ? Okuduğum mesajlarda yan etkisinin bazı kişileri fazlasıyla etkilediğini kötü sonuçlar yüzünden pişmanlık duyduklarını okudum böyle oluncada içim içimi her iki türlüde yiyiyor maalesef. Olanlar yan etki yaşadı mı paylaşırsa çok sevinirim

Bende konu açacaktım merak ediyorum olmayı düşünüyorum herhangi bir hpv durumu yasamadım şimdiye kadar, önlem almak istiyorum Aşı Olanlar yorum yaparsa bilgilenelin

Olanlar ne gibi yan etki yaşamışlar ben hic görmedim yan etki yazanları

Ben ne aşısı bilmiyordum ,internette bu ne aşısı diye yazarken bir kaç sene önce SUADA mı ne bi bayan vardı o aşı olduktan sobra ölümden dönmüş ,bir şekilde tedavi olmuş kendisi ses mühendisiydi ama adı yanlış aklımda da kalabilir .Neyse bu kadın yurt dışına dahi gidip konferans vermiş bir araştırın derim bu arada en dikkat çektiğim özellikle Afrika da bu aşı sonrası çok genç kız hastalanmış,ölen olmuş ,elinde kanıtla anlatıyordu ben de o zaman aşıyı neden olduklarını anladım ama işin garip tarafı bazı ülkelerde 12 yaşına giren erkeklere de yapıyorlarmış

Aşıyı bugün oldum Gardasil 9 lu olandan 2000 tl fiyatı 3 doz olunuyor tek dozu 2000 tl yaptıralı 10 saat oldu kol ağrısından başka bi etkisi yok dünde 2 leep oldum doktorum şiddetle önerdi …

Aşıyı bugün oldum Gardasil 9 lu olandan 2000 tl fiyatı 3 doz olunuyor tek dozu 2000 tl yaptıralı 10 saat oldu kol ağrısından başka bi etkisi yok dünde 2 leep oldum doktorum şiddetle önerdi …
Şifa olsun Gelişmeleri yazar mısınız bize de bir etki vs olursa takipte olalım Diğer dozlar ne zaman olacakmış

Teşekkürler herkese şifalar inşallah ilkini olduktan sonra üstünden 2 ay sonra 2. Sininde üstünden 3 ay sonra yani totalde 6 ayda tamamlanıyor suan hala bi yan etkisi yok

ben de yaptırmayı düşünüyorum, bugun yarın gidip yaptıracağım ama ben de burada konu açacaktım aslında. benim de doktorum şiddetle öneriyor açıkçası yaşım geçmeden de olmak istiyorum yeni 30 oldum cunku

Bende 30’um düşünüyorum. Yan etki çok diyen de olmuş takipteyim konuyu bu yüzden

Merhaba, daha once hpv 16 positif miydiniz ? Negatif olma surecinizden bahsebilir misiniz biraz ?

16 pozitiftim evet . Valla bana doktor şiddetle sigarayı bırak dedi ama nafile daha çok içtim stresten ve baskıdan . Ama bağışıklığımı kuvvetlendirdim bu ahcc bide defalgy diye ilaçlar var ama çok pahalı ve orj. Şüphe ettim almadım onun yerine beta glukan aldım propolis içtim kudret narı içtim hap şeklinde balenin ürünleri bunlar . Sağlıklı beslendim yoğurt çok tükettim etkisi varmıdır bilmiyorum ama doktorum etkisi yok dedi ama bence var . Ve en önemlisi ben bu hastalığı kabul ettim ve kafama takmadım stres herşeyin başı

cok gecmis olsun, gözünüz aydın kurtulmussunuz

Teşekkür ederim bugün patoloji sonucumuda aldım cin2 iken cin1 e gerilemiş şükürler olsun . Hpv de negatif geldi . Herkese şifalar dilerim.Kendinizi sevin ve moral bozmayın 8aylık serüvenim bitti

Ben de ilk doz gardasil 4 lü oldum 9 lu dan korktum ama pişmanım keşke 9 lu olsaydım 2. Ve 3. Dozları 9 lu vurduracagim benim gibi yapan var mi acaba? Bir dr gerek yok dedi digeri 9 lu devam et dedi?? herkese sağlık diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…