Galiba ilaca artık direnemeyecek noktaya geldim

İlaca direnmeyin, emin olun ilaç şuan ki halinizden daha iyi olacak. Kendi başınıza atlatamıyorsanız, ilaçta kullanmazsanız her gününüz azap olur.
Bende kullanıyorum ve çok pişmanım daha önce başlamadığıma, bana çok iyi geldi. Eskiden sürekli depresif melankoliktim. Kaygılı, düşünceli, stresliydim.
Kendimi daha iyi hissediyorum. Hayatın tadını, keyfini çıkarabiliyorum. Kafama hiç bir şeyi istesem de takamıyorum, yoğunlaşamıyorum, bu benim için en güzeli diyebilirim.

Sarı kantaron kapsülleri oluyor onlar da kaygıyı azaltmaya yardımcı oluyor diye biliyorum, doktorlar antidepresan bırakma sürecinde öneriyorlarmış hatta. Bi araştırın isterseniz. Bir de üyelerin dediği gibi b12, folik asit, d3k2 bunlar muhakkak yeterli seviyede olsun depresyonu endişeyi tetikliyormuş eksik oluşu. Hareket etmek spor yapmak da serotonin seviyesini arttırarak ruh halini iyileştiriyormuş. Belki ilaca yeniden başlamadan takviyelerle vs kendinizi daha iyi hissedersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…