Galiba Hamileyim

Ben de ondan bahsediyorum.
Yaptığının doğru mu yanlış mı olduğunu sormamış ki.
Hamile miyim diye bir soru sormuş bu kadar.
Verilen ilk cevaplar "adetliyken mi ilişkiye girdin, fake" vs.
Sorulan soruyla alakası olmayan cevaplar.
Eğer verilen cevaplara yönelik bir soru sorsaydı,doğruluğu yanlışlığı hakkında bilgi isteseydi konu ahlaki,dini.. açıdan irdelenebilirdi.
Ki zaten forumda dini içerik yasak.
Burası Türkiye diye herkes aynı değer yargısına sahip olacak değil.
Bir çok farklı düşünceyi,inancı,adetleri,değerleri barındırıyoruz bünyemizde.
Aferin,iyi ki yapmışsın da denseydi yine "konuyla alakalı yorum yapılması gerekir" derdim çünkü iyi ya da kötü olduğuna dair yorum istenmemiş konuda.
Defalarca aynı şeyi söylemeye gerek de yok,cevap verip geçilir gerisi konu sahibine kalmış.

Son düzenleme:

ne istiyor bu kişi peki ben anlamadım.sizce gebemiyim demiş biz değilsin diyoruz.açıyorda açıyor konuyu.
herkesin dini inancı ahlakı değerleri kendini ilgilendirir ve herkeste kendince bişeyler yazdı işte bende dahil.
ayrıca buradaki kimse onun gebe olduğunu bilemezki biz defalarca dedik ona test yaptır.ama bizce değilsindir diye
böyle bir konu açıyorsa eleştirilere de açık olacak.
konuyu uzatan millete bu yorumları yaptıran kendisi eğer onun yazdığı yorumları okuduysan.
neyse yaaa daha fazla söze gerek yok herkesin kendince bi yorumu düşüncesi var herkesin yaşadığı kendine.

size katılıyorum evlenmeden birlikte oldu diye taşa tutulmuş nerdeyse bayan arkadaş sorunun cevabı dalgaya alınmış. her kadın evlenip yaşamalı ilişkiyi burdaki arkdaşlara göre yoksa kötü kadın imajı var. Her aklı başında olan kadın kendi tercihini kendi yapar. şunu merak ediyorum burda bunu yazan erkek olsaydı bayan arkdaşlar ne derdi acaba?

bahsettiğiniz kişi daha çocuk kadın değil

Sadece gülüyorum böyle muhabbetlere, bu tarz her konuda konu sahibi bırakılıp birbirine laf atıyor herkes, asıl mesele tartışmakmı, yoksa yorum yapıp çıkmakmı anlamadım doğrusu.
Herkesin düşüncesi kendine bence, kim ne derse desin, burada bir yığın insan var, herkes aynı düşünceye sahip olmak zorunda değil...

arkadaşlar bakın bu kadar uzatılmasının ve birbiirinizi kırmanızın bi anlamı yok .
sorusunu sordu sizde iyi veya kötü yanıtladınız bosverin artık cocuk mu bayan mı erkek mi siz iyilik yapıp cevap verdiniz sonucta amac zaten insanları oyalamaksa o kişinin kendi karaktersizliğidir:116:

Bence mutluluğun sebebi sevgilinle şeettiğin içindir.

Sanmıyorum o kadar kolay mı öyle ya? Hem de regl dönemınde sanmıyorum tatlım ama test alıp evde yapabılırsın emın olmak ıstıyosan eğer

Test yaptırıp durumu öğrenebilirsin diye düşünüyorum ama bu kadar detay verince insanlar oha oluyor haliyle
yok kan içinde kaldım yok sevgilimle oldum falan filan gerek yok yani

[SUB][/SUB]

çocuksa yaptığınız daha felaket çocuğa yaklaşımım bu diyosunuz yani,

ne gibi yaklaşmışız onada bi açıklık getirsen fena olmaz.
pardon ya iyi yapmışsın demeliydik
adetliyken enfeksiyona açık olursun yapma dememeliydik.
sıktı bu konu amaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…