Galiba aldatılıyorum emin olmam lazım yardım edin lütfen

hanifeCe in

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
36
12
51
12 yıllık evliyiz. Birkaç tedaviye rağmen çocuğumuz olmadı, maddi açıdan da daha fazla devam edemedik. Tedaviler aşamasında işten çıkarıldım. Eşiminde eğitimi var ama düzenli işi yok artık iş için moralide yok sanırım, ailesi de onların yanında olsun da, bizim geleceğimiz ne olmuş umurlarında değil. Eşim ailesine daha doğrusu özellikle annesine, annesi de eşime düşkün (Bence düşkünlükten daha çok fazlaca bencillik ama). Kayıvalidem iyi bir insan olabilir ama bize karşı çok yanlışları olan bir insan. Eşime hergün içmesini tavsiye eden, beni,ailemi hep kötüleyecek bir konu bulan uyduran, eşimin yanında başka kadınları öven vs vs. Ben yeğenimin rahatsızlığı nedeniyle hastanedeyken eşim annesinde kaldı. Görümcem evli bir kadın arkadaşı ile gezmeye gelmişler hepsi kayınvalidem de kalmışlar ve hepberaber gezmişler, görümcemin arkadaşını da çok beğenirler severler(benim yanımda da kadın görümcemi kayınvalidemi çekiştiriyor ama neyse). Ben eve döndüğümde eşimde bazı farklılıklar farkettim, telefonuna kontrol ettiğimde görümcemin arkadaşıyla mesajlaşmalar gördüm çok açık olmasa da aralarında birşeyler olduğunu düşünüyorum. Eşime kendisinde bazı değişiklikleri farkettiğimi belirttim isim belirtmeden eğer herhangi birisiyle birşeyler yaşıyorsa bunu belirtmesini istedim. Tamamen inkar etti istersem telefonuna bakabileceğimi belirtti, onun saklayacak birşeyi olmadığını söyledi. Haberi olmadan arada telefonuna bakıyorum, arada mesajlaşıyorlar, arada mesajları siliyor. Mesajlar çok masumda gelmiyor ama emin olamıyorum. Biraz takip etmek istiyorum ama mesajları sildiği için tam içeriyini anlayamıyorum. Sizin bilginiz var mı, bazı uygulamalar, proğramlar varmış takip için bu şekilde kullanan güvenli bu şekilde program varmı? Araftayım en azından emin olursam bu işi daha fazla yürütmenin anlamı yok, ACİL YARDIMINIZI BEKLİYORUM.

WhatsCam programı kullananlar var bende meraktan indirmiştim eşimede indirttim denemiştik ve gerçekten gelen her mesajı okuyabiliyosunuz tabi karşı taraf okuyup silmeden siz bunu gizli yapacaksınız aldatıldığınızı düşünüyorsanız

Ya isterlerse yemek tarifi konuşsunlar
Ne münasebet mesajlaşıyorlar?
Ne mana yani? Neden sessiz kalıyorsun?
Emin olmak istiyorum, emin olursam beni salak yerine koydular eşine de bilgi vermek istiyorum. O kadar zorluklara gögüs gerdim ki fedakarlığın sonu bu oluyor sanırım.

WhatsCam programı kullananlar var bende meraktan indirmiştim eşimede indirttim denemiştik ve gerçekten gelen her mesajı okuyabiliyosunuz tabi karşı taraf okuyup silmeden siz bunu gizli yapacaksınız aldatıldığınızı düşünüyorsanız
Sadece whatsapp mesajı için mi? Görüşmede oluyor sanırım. Programı indirdiğimi bilsin istemiyorum şimdilik

Eşiniz wc ye banyoya gitiğinde onun telefonundan kadına eşinizin ağzından mesaj atın.
Cevaba göre konuşturun kadını.
Bir şeyler ortaya çıkar.
Eğer telefonu yanında götürmüyorsa tabii çünkü aldatan kişiler daha doğrusu aldatan kişilerin büyük bir kısmı WC giderken yanlarında telefonlarını götürürlermiş

eşiniz siz varken neden başka kadınlarla mesajlasıyor neden buna ızın verıyorsunuz anladıgım kadarıyla kadında evlıymıs kocası kızmıyormu yanı sız neden kadınlarla mesajlasmasına ızın verıyorsunuz kı bırde mesajları sılıyor adam bence cok sesız kalmayın erkek adam tabıkı yalan soyler bırde aramızda bırsey mı var der bence bıraz kendınızı toparlayın 2 3 gun annenıze gıdın

Emin olmak istiyorum, emin olursam beni salak yerine koydular eşine de bilgi vermek istiyorum. O kadar zorluklara gögüs gerdim ki fedakarlığın sonu bu oluyor sanırım.
Neyden emin olacaksın?
Msjlaşıyorlar işte
Kadının nosunu al mesaj at eşime bir mesaj daha atarsan eşinin de haberi olur de
Eşinin de ağzına mıç
Nazikliğin sırası değil

X