Fsh 10 yaş 25 çok korkuyorum acilll yardım

Aynı sıkıntıyı 5 yıl önce yasamistim. Öncelikle doktorların herseyi çok fazla abarttiklarini bilin. Amh0.05 ti, fsh da simdi hatirlamiyorum baya yüksekti. Doktorlar tüp bebek icin bile olaz demisti. Ben 36 yasindaydim ve çocuk planliyordum. Allah çok büyük. İbrahim saracoglunun soğan kürünü düzenli bir sekilde yaptim ve ondan erken menopoz setini aldim. 2. ay fsh düştü. 1 sene sonra doğal yolla hamile kaldim. Hala adet görüyorum. Sakin olun, stres yapmadan Allah'a dua edip ondan isteyin. O çok büyüktür.

canım sen aktardan hayıt suyu al iç sabahları aç karnına fshda düşer prolaktinde sporunuda aksatma kafanada birşey takma
Merhaba benimde fsh değerim 14. Bende bitkisel şeyler kullanmak istiyorum ama doktor fsh icin ilaç da verdi ikisini aynı anda kullansam sknti olur mu . Oyle yapan var mı yada dokturuna soran var mı

Merhaba benimde fsh değerim 14. Bende bitkisel şeyler kullanmak istiyorum ama doktor fsh icin ilaç da verdi ikisini aynı anda kullansam sknti olur mu . Oyle yapan var mı yada dokturuna soran var mı
canım ilaçlar tabi ki alternatif tıbbın yerini tutamaz ama kimden duyduysam hayıt suyunun falan daha iyi geldiğini söylüyorlar

Arkadaşlar merhaba rica etsem enim sonuçlarımı da yorumlar mısınız
Estradiol 39
Fsh 7.3
Lh 7.6
Progesteron 0.2
Bunları adetin 3. Günü yaptırdım.
Prolaktinim de 40 çıktı ama Dostinex kullandım

Merhaba durumumuz nedir hamile kalabildiniz mi acaba.
Herkese selam. 1 yıl sonra dönüş yapıyorum malesef :) yanlış günde verdiğim için değerlerim o kadar bozuk çıkmış. FSH değerim 6 çıktı. Hiçbir sorunum elhamdülillah yokmuş... Siz siz olun sakın yanlış bir günde vermeyin. 5. Yada 6. Günü doktorun haberi yokken gidip vermistim gün vfarketmiyor sandım. Tamamen benim hatam. 3. Günü FSH 6 çıktı çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…