Friends

Chandler ne iş yapıyor, bilen yazsın hayrına 3 kere izledim diziyi yıllar içinde, hala bilmem

Chandler ne iş yapıyor, bilen yazsın hayrına 3 kere izledim diziyi yıllar içinde, hala bilmem
kimse bilmiyor canım , bu yüzden kızlar apartmanı kaybediyorlarya chandler ve joey e, Ross chandler in işini soruyor, Rachel da sıkıyor resmen. Ve kaybediyorlar. Ne komikti yaa

4. bölümü de izledim :)
ross a üzülüyorum ama yaa yazık

dimi, tüh ya , düsünemedim. haklisin valla. (gerci pofu dan gayri takipci yok , nerde bu hayranlar yaw) o kisma gelene kadar unutur pofu zaten
naptin kavuncum? haftasonu nasi gecti:?
Bana cennet gibi, eşime yarısı azap gibi geçti; çünkü Gratis olsun, ayakkabı mağazaları olsun, Boyner olsun bunlar arasında geçti bir günümüz İkinci günü daha çok sevdi çünkü sadece yeme-içme gezme üstüneydi
Gönlünü almak için ona 1 dizi söyledim, bütün sezonu hazırladım.
Ben de ne izliyorum bu sıralar, söyleyeyim de kimse hatırlamasın Sanırım 14-15 yaşlarındayken ben, Vahşi Güzel diye bir dizi vardı, çok severdim; o geldi aklıma onu izliyorum. İng. alt yazılı olarak var (buna şükür)
Sen neler yaptın?

iyi masallah guzel gecirmissin canim , biz cuma alis verisleri bitirdik, cumartesi biraz takildik evde , benim yapmak istedigim isler vardi evde, onlari yaptim. Aksami dugun vardi , oraya gittik. Annem bizimle idi, babam rahatsiz oldugu icin taki dan sonra döndük (annem duramadi ) , pazarda evdeydik , benim buyuk oglanin karate imtihani vardi , cok sukur aldi turuncu kusaga gecti evdeydik .... (camasir falan haha)

Babana çok geçmiş olsun, umarım grip tarzı bir şeydir.

Büyük oğlan varsa, küçük oğlan da vardır, sonra o büyük oğlan kuşağının gücü adına, kızdığı zaman girişmesin küçük oğlana Neyse ki daha 4 kuşak daha var önünde
Düğünleri de hiç sevmem, yeri gelmişken yazayım bu gereksiz bilgiyi

tesekkur ederim canim, babam dün ise gitmis , okadar gitme dememize ragmen. üsütmüstü evet .

var var , bide kücük var ama simdiye dek cok sükür ögrendigini uygulamadi kardesine büyük olan
kücügün yasi gelsin, oda basliyacak ablasi yollari uzun evet

aile dostu dügünü idi, hal böyle olunca güzel oluyor, yoksa cokta hevesim olmuyor benimde kavuncum. Ama varya, okadar yogun geciyorki günler, sanki o dügünler bizim icin bir aktivite olmus gibi geliyor

pofuuuu! izlemeye devam ettimi acaba ? hic unutamadigin bi bölüm varmi Kavuncum ?

Friends dizisinin hiçbir bölümünü ayıramam, zaten dönüp dönüp tekrar izlediğim için unutmam da mümkün değil. Ross benim favorimdir, özellikle bir sebepten Rachel'dan tişörtünü geri isteyip onu giyme anı gözümün önünden hiç gitmez İzlemeyenler için sebebi yazmadım ama hatırlamışsındır sanırım.

ahahah frankie ile ilgili bisey yaziodu dimi t shirt te haha , onu geri verio ama sonra dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…