FRAKSİYONEL LAZER YAPTIRANLAR ?

Beni bu konuda takip eden var mı bilmiyorum ama yaptıralı 2 haftA olmuş. Cildim kötü değildi ama şu an daha güzelleştiğini hissediyorum. Yani gözenekler küçüldü gibi. Ama sarkıklık konusunda bir gelişme yok şimdilik. 2 haftada zaten mucize beklemiyordum.

Lodoslu nerde yaptırdın sonuç iyimi uzun zaman olmuş belki bakmıyorsundur yorumlara lütfen benm de lekelerim var ve kullandığım herşey yeni lekelere sebep oldu lazerde kararlıyım ama hiçbirşey bilmiyorum ve ankaradayım

Merhabalar seansların bıttımı ben de yaptırmak ıstıyorum ama korkuyorum maddı olarak sıkıntım yok sukur ama çukurlarım dahada kotu olurmu dıye dusunuorum sureklı

Ben Coollaser yaptırıyorum. İlk seans bir sene öncesiydi. Bugün ikincisini yaptırdım. Cilt 4 günde soyuluyor. Daha parlak, gözenekleri sıkılaşmış, lekeleri açılmış bir cilt ortaya çıkıyor.İlk günden beri fark ediyor.Kesinlikle reklam değil, zaten yabancıym. Çok memnun olduğum için yazıyorum. Dr. Nezih Karaca gerçekten mükemmel bir insan ve doktor. Botoks ve dolguları da kendisine yaptırıyorum.Şimdi gıdı bölgesinde toparlanma için endolift lazeri düşünüyorum.

Merhaba sizinle aynı sorunları yaşıyorum bir ay oldu yaptıralı işlemi iğne izleri gözenek oluşturdu kılcal damarlarım cıktı sureklı yuzum kıpkırmızı kahrımdan ölücem yaptırdıgın için sizin baya zaman olmus zamanla geciyor mu yada ne sürdünüz kullandınız msjımu görürseniz lütfen cevap yazın

Fractora işlemi yaptırdım bir ay önce iğne izleri gözenek gibi kaldı kılcal damarlarım ortaya çıktı sureklı yuzum kızarıyor izlerim gecmedi aksına gözenekli bir yüzüm oldu yaptırdıgıma bin pişmanım benım gıbı olupta zamanla iyileşen var mı be kullanmalı bu gözenek igne izleri ömür boyu mu kalıcak??

Gezenti lütfen bana cvp ver seninle aynı durumu yasıyorum suan butun ıgne izleri gözenek gibi kaldı butun yuzum kılcal damarlı pamuk gıbı yuzumu mahvettım yuzum kıpkırmızı oluyor senin zamanla o ıgne ızleri tam anlamıyla iyilesti mi yoksa hala gözenek gibiler mi işlemi yaptıralı bir ay oldu

merhaba zamanla lazerin atış izleri geçti. Ama yüzümde tırnak izleri gibi izler kaldı ne yazıkki ve kılcal damar çatlamaları geçmedi. Senin henüz erken sana tavsiyem lütfen güneşe çıkma 4 ay kadar güneş kremini kullan. Alacağın ürünler hassas ciltler için olsun. Açıkçası ozon yağı kullandım ozonlabs marka o biraz toparladı ama düzenli kullanamıyorum çünkü ozon yağı fena kokuyor. Moralini bozma geçeceğine inan.

Son düzenleme:
kılcamdamarı lazeri var fotona uygulanır mı? benım kılcallarım cok fazla ortaya cıktı o yuzden sureklı kızarıyorum işlem sonrası..fito krem kullansam olur mu sızce?

Sonucu yazarım dedim ama yazmamışım cildim kilo alip vermeden dolayi sarkikti, iki sene 3er defa ve bu sene bir defa yaptirdim. Son derece memnunum. Cildim toparlandi ama biraz kurudu. Ben 50 yasina yakinim.

Lazerin izleri geç ti acaba benim iki ay oldu biraz azaldı ama tam anlamıyla geçmedi çok kötü durumdayım lutfen cevar ver

kim o muzdarip hastaları olan doktor ona gidip muzdarip olmayalım biz de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…