Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fazla büyük iltifatlara gelemem ben :KK1:
bünyem kaldrmaz böyle iyi:KK6:

İyi madem küçüklerden ederiz:KK14:

o zaman şöyle yapalım sen bana,nickimtam13harfe ve medcezir e özel ders ver belki biz de şıp diye anlayanlardan oluruz :)

ama yavaş yavaş çözüyorum :)

Yok o değilde , kendi kendime eğleniyorum sanki , hmmm bu şuna kesin diyorum , belki de alakası yok .

Çözdüm diye de seviniyorum bir de :KK1:

Son düzenleme:
juliacığım. çok teşekkürler. sende tam bir esmer güzelisin.
buraya ilk geldiğimde beni hatırlayan üyelerdendin..
çoğu yeni üyeydi. eskilerden kimse kalmamıştı. bir gariptim ilk zamanlar. herkes yabancıydı. . senin geyiğine yazmıştım ilk gelişlerimde.. çok sıcak karşılamıştın beni. unutmam onu asla.
.baktımda geleli 7 ay olmuş. yavaş yavaş adapte olmaya başladım. bayağı ara olmuştu çünkü.

gelişi ile hemen hatırlanan gidişiyle de iz bırakanlardansıın cnmmm :KK16::KK16:

sizler ,külotlarınızın,sütyenlerinizin resmini çekip koymuşsunuz. birde kullandığınız. ilginçsiniz vesselam. orada yazanlardan birinin erkek olduğununda farkında değilsiniz bence. devam edin çekmeye resimlerini. safsınız ya .:KK51:

milleet uçmuş transaaa geçmiş vallaa :KK53::KK53: don on ne iş yaaaa bu kadar da mahremmm konmaz kiiii yaaaa hemde kendi donlarıııı :KK53::KK53:

o değil de kaç senedir bu forumdayım, erkeklerin şak diye buldukları topiclerin adlarını biz birbirimizden dileniyoruz teeee :KK53:

julia linkini yollasana :KK70:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X