Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne o ego öyle , o ne özgüven o

1.sınıf sanmaya devam et kendini :103::103::103: haa bu arada gözlükleri çıkarmayı dene o zaman gerçeği görürsün belki

Sen yazınca merak edip okuma dürtüsü oluşuyor içimde ; ama çoook uzundu bu sefer ki , arada satır atladım haberin olsun

okursan bunu anlarsın zaten seni seviyorummmm

evet evet sensin o

seninle reelde arkadaş olmayıı çokkkkk isterdim:97::97::97:

Kendini dünyalar kadar değerli görüyorsun bir havalardasın ya hani.
Hatırlatmak istedim...
Dünya 5 para etmiyor

Son düzenleyen: Moderatör:
birebir çok konuşmuşluğumuz 2-3 keredir ama gerek birçok konuda bencede dediğim cevapları vermesi gerekse de şenşakrak oluşu iyi geliyor bana en son arkadaş olduğum kişi

İyi ki seni burda tanımışım böyle sıkasım var seni

kardeşim gibi oldun bana. senle konuşmadan olmuyor işte olmuyor

iyi ki varsın

şu koskoca KK da 1 kişinin yaydığı enerjiden ve yorumlardan dolayı gıcığım (çok bilmiş ama aslında ezbere yazan beyinsiz özenti)
avatarını 'forum takipte' her gördüğümde boğasım geliyor....çok bilmiş ukala kendini bişey zanneden yaşı tahminimce en fazla 24 olan
ama beyni 16 sını dolduramamış gereksiz üye....
Uİ olmanı dört gözle bekliyorum (zaten az kalmış)

Yolda yada herhangi bir mağazada arkasından atlı kovalıyormuş gibi ezip gezmeye çalışan, sırtımdan kolumdan iterek yolunu açmaya çalışan, yada sırada öne geçme çabasında olan, kendini gösterme çabasına giren insanlardan biride sizsiniz sanırım o performansı gösterecek özelliktesiniz..Hayır anlamıyorum amacınız ne çok mu mutlu oluyorsunuz sizin gibiler yüzünden şu kk ya girmek istemeyen insanlar var bunlardan biride bendim..Ama yok meydanı boş bırakmamak gerek..

biri var ki birii...böyle adını görünce sırf sinirlerim bozulmasın diye topikten çıktığım,tam yorum yapacakken haydaaa dedirten..kendini gerçekten bişey zanneden..ama hiç bir halttan anlamayan..ne sohbetten ne geyikten ne şakadan..alıngan mı alıngan..kendini beğenmiş mi beğenmiş..ıııyyyy onunla ilgili yorum yapmak bile gıcıkmış:88::113::113::113::120:

Son düzenleme:

hahaha kimmiş o merak ettim vallahi

Bunlara biz katlanırız,katlanmayız da sevgilileri,kocaları napıyor bunlarla..

abi nasıl bir nefrettir bu yaa

Gözüme çarpan bir kaç üye var fesatlık dışında başka bi şeye yaradıkları yok :)) Bi insan apaçıkta belli etmezki canım aklınca laf sokuyo bazı yerlerde çok komik çok gülüyorum onlara Allahım bi parçacık mutluluk versede diğer insanların sahip olduğu vasıfları okuyup kıskançlıktan gözleri dönmese :))))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…