Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu kadar belli etmemek için uğraşıyorum. yine anlaşıldı kime yazdığım. yok anacım,ben bu işi beceremiim

burda yazilanlarin %90 nin kime ait oldugunu anlamiyorum bi tek senin yazdiklarini anliyorumoysa ki gercekten seni ozellikle takip etmiyorum yani kimle kus kimle arkadas falansin diyeama sen yazinca beynimde bi seyler oluyorya sen cok acik yaziyosun ya ben de bi seyler var

bu oyun bölümleri çok güzelmiş,bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler :)

gitmene çok üzüldüm..aslında seninle hiç iyi başlamamıştı muhabbetimiz,siyasi bir konuda beni yanlş anlayıp üstüme gelmiştin ve sonr ada üyelik iptali isteyip gitmiştin..şimdi yine gitmişsin..bu sefer nedeni ne bilmiyorum ama üzüldüm çünkü şunu anladım sanaldan gitmek diye birşey yok..neler oldu bilmiyorum ama keşke gitmeseydin..burası herkese yetecek kadar büyük bir platform.

ve sen bence de sen o kişisin.belli etmiyorsun ama gözlemlediğim kadarıyla öyle.hoş geldin o zaman.

Son düzenleme:
Sanal bir ortami bu kadar ciddiye almamak lazim. Herkesin vardir fikirleri uyustugu icin daha sicak buldugu uyeler ya da sevmedigi uyeler, ama herkes bugun var yarin yok neticede. Bir internet kesilmesine bakar degil mi?
Cok acik edecem farkindayim ama bu benden herkese gelsin

amin insallah canım
insallah senin gibi ikiz anası olurum da sevincten düz duvara bile tırmanırım

Gittin mi çok bilmiş Gereksizler ve saldırgan insanlar pek barınamıyor aramızda
Geldinmi sende fikrimin ince gülü Hoşgeldin

Farkli olmak yada kendini gostermek icin saldirircasina yapilan yorumlar o kadar sakil duruyor ki,
Sadece guluyorum.
Ha birde her lafa uygun bir ayet yada hadisi hazir olup karsisindakine din dersi verene.

Kadesaaaa
Ozledim seni, sagduyulu yorumlrini, anne hassasiyetini, bakis acini seviyorum.
Hosgeldin.

Son düzenleme:
ismi lazım değil birisi yazlığa gidince denizin kirlilik durumundan haber verirse çok memnun olurum petrol yüklü tanker kazası oldu ya o civarda o bakımdan

İnerse birgün teker teker maskeler,
Çıkar ortaya söylenen tüm sözler,
Sözler deyip yumuşattım amma sen bilirsin zamanında yaptıklarını,
Birkaç kişinin sözüne bakıp insanları kırma,
Bugün yanında olanların, yarın oldukları yere sende şaşarsın,

Görülmeyeni görüyorum, bunu sakın unutma,
Merak ediyorsun biliyorum ama çözemezsin hiç düşünme,
Şapkanı koy önüne, iyi ol, iyi olarak yaşa,
Kötülükten zarar gelir insana,
Kırdığını zannederek seviniyorsan hevesin kursağında kalır,
İnsanın kendine yaptığını, yapamaz yedi cihan gelsede bir araya,

Çöz çözebilirsen lafın kime, kimlere gittiğini,
Karma yaptım, biraz ondan biraz bundan,böylesi daha zevkli,
Bak ne güzel rencide etmeden de yazılıyormuş değil mi?
Umarım bu laflardan ders çıkarırsın alırsın kıssadan üzerine düşen hisseyi

abla bunu sen mi yazdinhelal valla bosuna admin degilsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…