Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hayata bakış açılarımız hep aynı :) sen de benim gibi radikalsin, çat çat söylüyorsun her şeyi, bu yüzden de sana gıcık olan çoktur tıpkı bana oldukları gibi. umarım bir gün seninle arkadaş olma fırsatımız olur.

Ortaya konuşuyorum:

Yeri gelir tartıştığım insanlar olur, ama asla kimseye cephe almam. Bir konu altında birbirimizden negatif elektrik alırız ama başka bir konuda yaptığı yorumu doğru bulmuşsam BEĞEN'mekten çekinmem.
Fikirlerimiz uyuşmak zorunda değil, hiç kimse aynı şeyi düşünüp onaylamak zorunda değil, ama SAYGI duymak zorunda. Gruplaşmalar komik oluyor mesela, birisi "...." yazsa, evet bildiğiniz nokta yazsa yandaşları mı demeliyim bilmiyorum ama arkadaşları desem daha uygun olacak, gelip hemen yorumu beğeniyorlar ya... Güya karşı tarafın yorumu beğenisiz kalınca haksız konumuna düşmüş olacak. Ne sanalda ne de gerçek hayatta böyle üstünlük sağlanmaz.

Üstünlük KARAKTER ile olur, üstünlük SAYGI ile olur, üstünlük EDEP ile olur...

İnsanları incitebilirsiniz ama AZALAN asıl siz olursunuz. Burda dostluk dediğimiz tek şey bir klavyeye bakıyor Bir de bilgisayarımızın sağlamlığı, ve de kesilmeyecek elektrik... Gerçek dostluk ise böyle maddi olgulara bağlanmaz; bunların eksilişi gerçek dostluğa zarar vermez. Paylaşımlarınız hangi boyuttadır bilemem ama eğer bu 3 olgudan öteye gitmeyen bir dostluğa sahip olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen bir silkelenin ve kendinize gelin...

(Kimseye özel bir yorum değildir, forumun genelinde gördüğüm durumdan bahsettim. Kendine pay çıkarabilen herkes alınabilir, serbesttir.)

dogru soze ne denir

benden kavga çıkmaz.
vallahi çıkmaz
belki eskiden çıkardı
ama yoruldum. hem başımda ders belası varken olmaz artık
2 ay sonra belkiiii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…