Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hatırlıyosan özelime yazar mısın bulamadım konuyu :)

yok cnm hatırlamıyorum..benm gördüğüm bikaç hafta önceydi sanırım..belki aynı kişiden söz etmiyoruzdur:KK1: ama var öle yapanlar işte bu sonucu değiştirmiyor:KK1:

Evet bikaç hafta önceydi. Özeline yazıyorum aynı şeyden bahsediyor isek konuyu bulup yönetime bildirelim.

stor perdeler evet..ah bi hatırlayabilsem net olarak nickini cartını curtunu:KK1: genişti balkonu dimi..ben öyle hatırlıyorum..

Allahım kıskançlığın bu kadarı :KK9:Bazen insanın kendini böyle de kabullenmesi lazım yavrucuklarım 'kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş' hesabı :KK3:

Mesajlarımı didik didik edip,
yaklaşık 20 gün önce kapanan bir konuda bir mesajımı bulup,
beni kibleyen şahsiyet;

Bildin mi kendini? :)

Merak etme ben de biliyorum :)

Çünkü sen hangi konuya yorum yapsam o konuya gelip benim cümlelerimi değiştirip,
hatta bazen tıpatıp aynısını yazan kişisin.
Farkında olmadığımı düşünüyorsun ama yanılıyorsun :)

Unutma; bugünün yarını da var :KK33:

Hatta ve hatta atalarımız der ki;
''Meyve veren ağaç taşlanır'' :)

Mesajlarımı didik didik edip,
yaklaşık 20 gün önce kapanan bir konuda bir mesajımı bulup,
beni kibleyen şahsiyet;

Bildin mi kendini? :)

Merak etme ben de biliyorum :)

Çünkü sen hangi konuya yorum yapsam o konuya gelip benim cümlelerimi değiştirip,
hatta bazen tıpatıp aynısını yazan kişisin.
Farkında olmadığımı düşünüyorsun ama yanılıyorsun :)

Unutma; bugünün yarını da var :KK33:

Hatta ve hatta atalarımız der ki;
''Meyve veren ağaç taşlanır'' :)

Kiblendiğini nasıl farkettin ceza mı aldın? :26:

Ben bir defa kiblendiğimi düşünüyorum onda da ceza aldım kkda ilk ve tek cezam oldu inşallah bi daha olmaz :KK9:

hey sennn eevet evet sana diyorummmm küsün ortağı olmazz komiksin güzelim çok komikk :KK9::KK9:

koskoca kadınsınnn amaaa bir o kadar daaa cocuk ve komikkkk nese tatlımmmm kendi etrafıındaa dönmeye devammm aman grubunuzdan baska kimse ile konusmaaa çok ayıppp çokkkkkk :KK12::KK12:

Her yöne giden, sırf alkış toplamak için hareket edenler karakteri oturmamış tiplerdir. Yaşın kaç olmuş bundan sonra da oturacağını sanmıyorum. Her yönün insanı olmak daha cazip değil mi güzelim:KK34::KK33: Allah akıl fikir versin:KK31:

Her yöne giden, sırf alkış toplamak için hareket edenler karakteri oturmamış tiplerdir. Yaşın kaç olmuş bundan sonra da oturacağını sanmıyorum. Her yönün insanı olmak daha cazip değil mi güzelim:KK34::KK33: Allah akıl fikir versin:KK31:

ammada luzumsuzsun :KK57::KK57:

iki yoruma da uyan birini biliyorum da işin komik yanı o biri burdaki tüm kötü yorumlara uyuyor,
Med Cezir'imin dediği gibi kısaca sorunlu:KK14:

aslinda senin icin.yorum yapmama dahi gerek yok.cunku yuzune karsida soyledim bunlari ama az once gordugum kdryla luzumsuz konusmalarina devam ediyorsun.et bakalm..elbet birilerinin canini sikcaksin.tepki cekkiceksin.ama sana tekrar soyluyorum cook yanlis konusuyor ve insanlari yanls yonlendiriyorsun!. bukdr yanls bilgiyle simdilik ilgi odagi olmak hosuna gitmise benziyor! ama ben senin sonunu hic iyi gormuyorum bayan cok bilmis!!

Bugün yaşadıklarımın üzerine o kadar sinirli ve gerginim ki buradaki, kötü her şeyi üzerime alasım var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X