Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
.biri dadandı. konu açıp küfrediyor. duyduğuma göre yine küfretmiş. benim adımıda yazmış. adminlerin falan da .
konuyu göremedim. kaldırılmış.

Son düzenleme:
Ben pc başında iken buralar huzur evi modunda , ne zaman arkamı dönüyorum panayır

İsim vermeden sesleniyorum mesai saatlerim 09:00 / 15:00 , ona göre şey ettirin konularınızı

Akşam ki olayın aslını ( yani edilen küfürlerin içeriğini ) şimdi öğrendim .

Ayıp diyeceğim ayıptan anlamazsın , edep diyeceğim yemek tarifi sanacaksın ... O yüzden bende verilecek cezayı beklemekle yetineyim .

Pessss ya eskiden bir utanma vardi.dövdümmmm ne yapayim diye topik acanada rastlayacakmisim.eline saglik iyi etmismisin mi demeli....ay niye dövdün ayrilsaydin daha iyiydimi dememizi istediki.....

kadınlarda ardık cosmaya basladı..kadina siddete hayir derken siz nasil olurdu siddet yanlisi olursunuz,,sizinde kadinlara siddet gpsteren cani erkeklerden hicbir farkiniz yok maalesef..kkdan soguttular yeminle.migdemi bulandiriyor boyle insanlar

hahaahahah ne oldu ağır mı geldik yaa..
çatladınız öldünüz demi sinirden
ne yapacağınızı şaşırdınız artık ee sizin nasıl biri olduğunuzu herkez anlamış durumda üzgünüm
kıskanmyım cicimm
zira sağlığa zararlııı

Yazık yahuu üzüldümm ama alışıcaksın merak etme herkes herşeyin farkında

yapıcak bir şey yok yaa çokta dert etme ne yapalım yaniii hahaha

Adamları kapı dışarı atıyorlar,işine gelmeyen yorumlar olunca"ama çok üzerime geliniyor,kk kadınları çok acımasız" hı hı oldu.
İşine gelen yorumlara "ayy evet canım bak ne güzel anlamışsın beni" biz kas kafalıyız anlayamıyoruz cicim.
La Havle çeke çeke okuyorum konuları yeminle.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…