Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Terbiyesiz. Umarım kazen bırakmaz onun peşini. Adminlere olduğu kadar editörlere de ağız dolusu küfür edildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emniyet memuru olman sana buraya konu açıp insanlara hakaret etme hakkı mı veriyor? Madem beğenmiyorsun ne diye burdasın? Zorla tutan mı var seni?

İşte fazla hırs ve kibir insanı ne hale düşürüyor görün arkadaşlar. Ettiğin hakaretler çok canını sıkacak senin eminim.

Anlamadım gerçekten nasıl bir kuyruk acısı var bu arkadaşın da sırf küfür etmek için tekrar üye olup konu açıyor.

Neyse bundan sonra yaşayacaklarını da göze almışsındır herhalde, şimdiden kolay gelsin sana. :KK34:

amacı neymiş anlamadım.....çılgınlar gibi küfredip gitti....baş harfi mune nin m si bize bir izah etse ...merakıma yenik düştüm

Editörleri mal , üyeleri mikik ve bir de yetmezmiş gibi işsiz güçsüz olan bir site olduk çıktık arkideşler.:KK14:

Uzun süredir girmemiştim. Tam gözlerim pörtledi okurken :KK53::KK53::KK53: Çok ilginç insanlarla aynı havayı soluyoruz gerçekten :KK50::KK50::KK50: Burada konuyla alakalı değil ama isimlerimizin altındaki bu mavi şirin kuşlar nedir acaba?:44::44::44:

bekaret out küfür in:KK1:
kaç kişi okuyordu öyle şoktayım hala:KK53: ne oldu yani şimdi küfrettin başın göğe mi erdi, ne bu kin öfke hayret doğrusu:KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X