Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hayır yani bu zamana kadar hep erkekler eleştirildide bi kaçgündür bdv'ye noldu eşini aldatan kadınlar vs.evli bi kadın hemde çocuklu ....hey yarabbim .hemcinslerime yakıştıramıyorum.biride çıkmış boşandım...eşim evlendi...onuda aldattı...şimdi tekrar bana döndü...bende eski eşimle birlikte oldum...her insan hata yapar çocuklarımın babası neticede suçsuzum hakim bey.....gerekirse eski eşimle birlikte olur yeni hanımını aldatırım......ahlak sınırlarımı zorluyoryorsunuz açılınnnnnnn:

Son düzenleme:
Vallahi yaw ne dejenere bir toplum olduk biz...

Koskoca çoluklu çocuklu insanların pişkinliklerine bak...

Eskiden hatalar kusurlar gizlenirdi en azından, şimdi yüzlerce kişinin önünde savunulur hale geldi...

Kadına empati yapıyorlar da, kadın suçlu bir şey yapıyor gibi hissetmiyor bile kendini ki, daha önce sevgilisi ile ilgili konu açmış. Yardım istiyor ...
Kadın gayeeeet rahat. Hem de en ultrasından ...
Ben yapamıyorum bu tarz insanlara empati

'kadar olamazsınız dediği şey için kendini düşüren bir kadından beklenen küfürler.
Eğer kadınsa tabi

bende he öyleyim deyip geçmeye başladım ne yapayım sözde 2. üniwini okuyormuş ama cahillik diz boyu..
atalarımızın söylediği o güzel sözler aklıma geldi durdum işte...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…