Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenmeden önce yaşadığı saçmalıklar için hatunlar neden evlendikten 2-3 sene sonra dırdırlanmaya başlıyor. Allahım benim de zamanım gelmiş. Ben de mi öyle yapıcam. E adama evlenmeseydin o zaman demezler mi?

O kadar evlilik odaklıyız ki o gelinliğin büyüsüne tüm sorunlar gözümüzü kör ediyor. Büyü bitince gelsin kavgalar, gürültüler. :KK14:

Şey yazmak istiyorum buraya ....

Bazı insanlar ne kadaaaarrrrrrr ............... ? Şey şey. ŞEYYYYYYYYYY :KK53: :KK53: :KK22:

Adı lazım değil e ile başlayıp o ile bitiyor........nerdesin sen ya hu............bazı gereksizlerin seninle ilgili komik degil komik olduğunu boşuna hissettirmeyin demesine bakma.........yazılarını çok arıyorum...........gel .....sensiz siyaset topiği hiç çekilmiyor

Neden aldatan kadına sırf kadın diye arka çıkar hemcinslerim aklım almıyor :KK53:
Aldatan ş...fsiz adamlardan bir farkları mı var Allah aşkına ?

Son düzenleyen: Moderatör:
kendine saygısı yok bu insanların birde bana saygısız diyorlar geç bunları be ne kendimi nede başka birisini aldatacak kadar saygısız kişiliksiz olmadım ben..

Rumuzunun anlamı gerçek olan hatun hakikaten yazdığın şeyler çok eğlenceli yahu, yaz sen bol bol :21::KK3:

Konu aldatma olunca ben iliklerime kadar deliriyorum.

Böyle bir şey tokatlıyor beni.

Kibriti tek tek yakıp, sadakatsiz insanların üstüne fırlatmak istiyorum :KK14:

Son düzenleme:
bir diyorsun ki evliyim, bir diyorsun ki bekarım.. önce foruma saydırıp gidiyorsun, sonra da bumerang gibi geri geliyorsun :KK53: neyse ki her seferinde az hasar bırakıp yakalanıyorsun :KK53: ha bu arada burnunu çek gözümüze giriyor pinokyo :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X