Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırsın eskiden konuşa konuşa anlaşıyordu..Her konuştuğunda elinden nelerin çıktıgını onu tanıyanlar zaten kendisine muhtelif bir zamanda bildirmişlerdi..Hatırlıyor eminim :KK34: Şimdi geçmişinde dediklerini unutmuşçasına insanlığa mesaj veriyor hasbam..Geçmiş dedigim uzun seneleri kapsamıyor haa..Bildigin bir nick öncesi

Sanırım kendini iyi ifade ettiginden üç beş cümle kurabildiğinden dolayıydı o kadar hasmının olması (!) :KK37: ne tezat degil mi :)

İnsan yeni bir elbiseye bürününce karakteride değişiyor işte buralarda kimi zaman

:KK14:

Bir de şöyle bir şey var bu KK' de ...
Kadın , eşinden dert yanıyor konu açmış, biri geliyor ; "aiiiiy benim kocam hiç böyle yapmaz, dünya tatlısıdır.Üzüldüm canım senin içiiiğğğğn."
Sonra kız babasından dert yanıyor, iyi bir baba değilmiş babası. Başka bir kız evlat gelir "çok şaşırtıcı, ben hiç böyle şeyler yaşamadım, benim babam bir dediğimi iki etmez" şöyle böyle bla bla bla.

Yani pardon, insanlar zaten dertli ve üzgünler. Siz niye onların zayıf noktası olan şeylerle kendiniz için övünüyorsunuz ?

Sayıyla mı gönderiyorlar sizi yahu ? :KK53:

Başkalarının üzüntüleri üzerinden beslenmek için mi yaratıldınız ? :KK20:

yıkanmanın da özgürlük kapsamına girdiğini öğrendim ya :KK53: birilerinin bize özgürlük kavramını öğretmesi gerekiyor acilen..

not: isim vermiyorum bir üstte ki üye, birazdan o tiplerin avukatları tarafından "kıskançlık" ile itham edileceksin, kalkanlarını hazırla :KK53:

Son düzenleme:
seni geçmişinle kabul ediyorum arkadaşım,ne haltlar yedin eskiden bilmiyorum ama :KK1::KK1:
türk filmi repliği gibi yazdım ya la:KK60:

bu da bu topikteki ilk mesajım oldu hayırlı olsun:KK9:

kendi topiğimizde aramızda konuşulan birşeyi,belaltı kullanmana çok şaşırdım ve yakıştıramadım hiç sana.
seni pek severdim ama şimdi nasıl emin olayım,albümlerde yazıştığımız konuları,anlaşamadığımız bir konuda başka yerlerde anlatmayacağından,yüzüme vurmayacağından....

mesafe koyma bacım gel senle forumda "suya sabuna dokunun, korkmayın cidden ısırmaz" kampanyası başlatak amme hizmeti olsun :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X