Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hala aynı şeyi düşünüyorum nedense ; sen '' o '' sun . Geri gelmişsin.

(geri dönen herkes üzerine alınmasın lütfen , benim yazdığım kişinin bu bölümden haberi bile yoktur eminim )

Dun dostum olan bugun dusmanim olmaz benim ama sen olene kadar benim bu dunyada , oteki dunyada dusmanimsin. Yalan soyledin ya, kivirdin ya , arkamdan konustun ya, ahimi aldin ya. Isin aslini, bende Allah'ta biliyor. Bundan sonra sana kolay gelsin. Isin zor.

Sunu belirteyim; kivirma yetenegin zekanla ters orantili gelismis. Banlanirim, banlanmam, uyeligim iptal olur , hic onemli degil. Ben sana her gun dua edicem.

Not: Kazen'e o gun mesaj atmistim. Pro uyelik alacaktim ve benimle birlikte iki kisiye {biri kendini bilir, oteki bende sakli (olurda bir gun alirsam pro 'lugu hediye etmeyi hala dusunuyorum.)} hediye edecektim. Umarim bir gun bu yaptiklarindan utanirsin.

Son düzenleme:
Şu ünlülerin fotoğraflarının eklenip yorum yapıldığı topikler var ya... Hıh işte... Bi topiğe de yorum yapma milletle sataşma yahu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…