Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kötüsün kötüden daha ötesin saygısızsın gereksizsin zararlısın...
bu kafayla devam ettiğin sürece yaşadığın herşeyi fazlasıyla hakediyorsun...

''Farzet ki, o kişi bunu okuyacak'' gibi bir başlık vardı, oraya yazacaktım ama madem böyle de bir başlık varmış, kişi -forumdan biri olunca- burası daha uygun olacak sanırım.

Nasıl bir ruh haliniz var? bilemiyorum ama insanı forumdan iyice uzaklaştırıyorsunuz ve ne zaman duracaksınız acaba?

'' Üslub_u beyan ayniyle insan. ''

İnsanların tercih ettiği üslup, seçtiği kelimeler, yaklaşım tarzı, sevgisi, saygısı -tamamen onun iç dünyasını- yansıtır.

Her şeyin bir üslubu, bir adabı vardır. Lakin -siz söz konusu olunca- el mahkum, sadece kendiniz öyle olmakla kalmayıp, ayrıca insana başka seçenek de bırakmıyorsunuz.

Böyle tavan yapmış, (komik veya trajikomik bile değil inanın) tam anlamıyla trajik egonuzla -kendi sanrılarınızın her birini- adeta kimi zaman üst düzey bir bürokrat, kimi zaman birimler ve devletler üstü bir mercii, kimi zaman dünyanın en iyi tarihçisi, kimi zaman dünyanın en iyi araştırmacısı, kimi zaman dünyanın en iyi köşe yazarı, en iyi ekonomi profesörü, en iyi sosyolog, en iyi siyasal bilimci vs. vs.- yeterliliği içindeymiş gibi- böyle elini kolunu sallaya sallaya yazıp durmaya sadece sizin değil, hiç kimsenin hakkı yoktur.

Bunu anlayabileceğinizi hiç sanmıyorum, yoksa işe yaramayacağını bile bile buraya yazıyor olmazdım tüm bunları.

Hem zaten ''Siz yanınızda çiğ kalıyor çifte kavrulmuş leblebi, bu ne pişkinlik böyle hanımefendi ?!''

Ben edep edip, söyleyemeyeceğim ama;

''Sen kimsin yahu??? Hacı sahi senin titrin nedir???'' deyiverirler adama...

Hoş, siz böyle şeyleri de paye kategorisinde değerlendiriyorsunuz göründüğü kadarıyla ya, bir de işin o yanı var tabii.

Bu güne kadar karşılaştığım hiç bir yorumunuzda -bir sevgi ve saygı kırıntısının zerresine dahi rastlamadım.

Onun içindir ki; tarafınızdan telaffuz edilmiş herhangi bir sevgi veya bir ''Vatanseverlik'' iddianıza, sadece gülüp geçer ancak insan.

Haa, ama siz -yıllarca hepimizin ortak değeri olması bakımından önemli bir yere sahip olan, Ulus olmak, Türk olmak, doğru olmak, çalışkan olmak, küçüklerimizi sevmekten, büyüklerimizi saymaktan, ulus olarak ileri gitmekten bahseden, daha da önemlisi Atatürk ve Cumhuriyet ilkeleriyle ve onlara bağlı kalarak hiç durmadan ilerleyeceğimiz üzerine ortak andımız halini almış'' bu anlamda -ortak değer olmuş- sözcükleri söylemeyi bile beceremezken, bir de üzerine tüm bunlar veya yazan insan için - amaann adamın biri yazmış işte - tarzında ve daha pek çok konuda -fütursuzca- daha pek çok şeyleri böyle söyleyip (forumda haliyle, yazıp) durursanız, o zaman birilerinin de sizin için;

'' Amaaaannn, kadının biri meydanı boş bulmuş zırvalayıp duruyor işte''

denilmesini rahatlıkla sindirebiliyor ve çok olağan karşılayabiliyor olmalısınız sanırım.

Zira aksi (sizin yorumlarınız baz alındığında) çifte standart olur çünkü...

Zehir saçıyorsunuz...

Çok güzel anlatmışsınız.:KK42:
Sizin bu kibar üslubunuzla ders veren hallerinize bayılıyorum ben, yürekten katılıyorum size.
Klavyenize sağlık efem::KK42:

Gene gitti :KK43:
Çölde görünen bir serap gibiydin..5 dakikalığına bile olsa sana basmak çok güzeldi, umarım yine aramıza dönersin:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
İki adım geri çekilip dışarıdan bir izleyebilsen kendini...

Uyarı : Şiddet , korku , olumsuz örnek oluşturabilecek içerik + 30 :KK52:

ilk eksimi aldım ve doğal olarak geri iade ettim.
sonra üşenmeyip ,hızını alamayıp,ne hırssa artık,tekrar vermiş.ee bu durumda bu emeğin karşılığını yine vermek gerekirdi.
onuda yaptım.
biz Türkler nede olsa alicenap insanlarız verilen şeyin karşılığını ödemeden olmaz değilmi.. :KK34:

dipnot.
kimseye eksi vermeyecektim. evet. durduk yere yine vermezdim. ama el mahkum. isteyene istediği mutlulukla verilir.
savgilerimle eksi rep sahibi:KK34:

Son düzenleme:
Ahh ahhh uzun uzun yazar döşeriz, saygi duyar gibi yapip düşüncelerimizi dayatmaya calisiriz
Bu ne yaman çelişkidir :KK14:
Kendimize kör bakariz...
İyi ki sanal alemdeyiz,herkes olduğu yerde kalsin
Reelde bazilarinizin sesine bile tahammulum olmazdı
Neden kendiniz olamiyorsunuz? Neyseniz öyle davranin kasmayın yani.
Oyunculuk dizboyu:KK14:

seninle ilgili düşüncemi şu resim süper anlatıyor.
68446_10152205680669248_628028627_n.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X