Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gönderip göndermemekte kararsızım o yorumu nasıl çağdışı fikirler ya aloo herkes unuttu bunları gidip iki kitap okuyup da psikolog kesildiniz başımıza ya. Bi Freud bilir zaten senin gibiler. Onu da yarım yamalak anlamış kendince yazıp çizmişsin bi de empoze ediyosun bu görüşlerini insanlara hey Allahım gel de sinirlenme. Siteye psikolog yapalım seni?

Son düzenleme:
Twitter'daki paralı savunucular gibi misin acaba diyorum :KK6:
Bu kadar körü körüne konuşmanın başka anlamı olamaz ki. :KK30:

Herşeyi en ince detayına kadar öğrenmek istiyorsun ve bunun icin maşa kullanıyorsun. Yazık o maşalar da hicbir şeyin farkında değil. Senin yüzünden bir sürü insan zan altında kalıyor, ilişkileri bozuluyor.

Zekisin kabul ediyorum ama keşke zekanı başka şeyler icin harcasan.

Ama günün birinde yanan ateşi elinle tutmak zorunda kalacaksın. :KK14:

çocuklara ceza olsun diye tahtaya 100kez cümle yazdırılır ya sana da 100kez "sınavsız! sınavsız! sınavsız!"diye yazdırsalar keşke:KK14:
aynı şeylere tekrarlayarak öğreniyorsun(!) belliki... mesela 'yedirmeyiz' işlemiş beynine :KK9:

bak şimdi ben bi isim yazdım ya cok degıl bı haftaya sende aynı ısmı zıkretmeye başlıycaksın.neden?cunku senın kendıne ozgu bı aklın bı fıkrın yok anca kımden ne duyarsan kımden ne gorursen o bu yasına gelmışsın ama karakterını oturtamamışsın ıste bu yuzden hıc sevmedım sevemıyorum senı profılımı takıp etmeyı kes sana son kez soyluyorum ben soylemekten bıktım sen anlamamaktan bıkmadın neyse çoluk çoçukla uğraşcak vaktım yok:KK19:

$image.jpg :KK31::KK31::KK31:

Arkadaşlıktan çıkarmış bide salak.
Kendini ne sanıyorsa aptal,sen kimsin kızım kiiiiiiiiim:KK4:
Kendini zeki sanan aptallardansın,o kadar:KK51:

Aslinda hazir begen butonu gitmisken bir de yav he he butonu eklenerek geri gelse ne güzel olurrrrrr :)

Böylece kavga etmekten kurtuluruz. Yav he he butonuna basar rahatlariz, polemiklere girmeyiz. :KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X