Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bazılarının konularına değil yorum yapmak ,okumamak bile lazım

tarihi olayları değerlendirirken bile o ortamın şartlarına bakılır
bu KK kadınlarını hiiiç anlayamıyorum
yorgunluktan yakındığında "napıyoki çocuk,ölsün mü?" cevabını veren, dertlerini küçümseyen, hödük bir eşi,hergün eve teftişe gelen kaynanası varsa kadın nasıl işini erken bitirip süslenip püslenip "bi kahve içmeye" çıkabilir ki?
ya da kendi pöfür pöfür içerken karısını "sigara içtiğini görürsem seni sakat bırakırım" diyen koca bebeği babaanneye bırakıp karısını akşam gezmesine çıkartır mı?
o hödüklükte bi adama bunu yaptırabilir misiniz???

Tespitlerine bayılıyorum ya ingilizcede "hilarious" diye bir sıfat var ya seni tanımlamak için onu kullanırdım

selam mapıs dostum

ya çok acaip ruya gordum dunku ban sonrasında sevgili mapıs dostlarımı gördüm,birde forumdan birkaç ablayı şu an özelde yazıştıgım abla sende vardınmarkete gidiyorduk polis gelip bizi içeri atıyodu,gardiyan munis ablaydıkahkaha atıyodumüdürde kazen:18::18::18:çok korkutucuydu:18::18::18::18::18:

yanlız ben o konuyu bugun acıp acıp okudum gene güldüm gene güldüm 'görüncene mülker marka fetibörlü pasta yapmalıyım'

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…