Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazılarına cidden tahammül edemiyorum ya!

Bas kalayı, ver ayarı, git çek cezanı diyorum kendi kendime!

Hakaret etmem, aşağılamam, ırk dil din gözetmem daha ne yapayım?

İlla canım cicim demek, sacma sapan kadın triplerine "ballı lokmam hata yapıyorsun, git kocişini alnından öp, sonra da başım ağrıyor de cilve yap" mı demem lazım?

Anlamıyorum, anlamak da istemiyorum.

Sinirden sol damarım atıyo tık tık!

Olmamış onun yorumunu alıp açıp kopyalamışsın resmen, yorumun bi vuruculuğu kalmamış ya, daha orijinal olmalısın bence

İnsanları sinirlendirip hata yapmaya sevk ettiğini sanıyorsun ama inan bana yanılıyorsun :KK14:

Mesela beni sinirlendirmekten ziyade çok güldürüyorsun :KK9::KK9:

Söylediklerine ayrı gülüyorum düştüğün duruma ayrı :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

hatırladım şimdi senii.. açtığın her konuda gösteriş yapmak uğruna kendini parçalayan kızsın sen:KK9: etrafında sahip olduklarını gösterecek birileri yok mu kuzum yaa, burda biiir biiiir uğraşıyosun:KK52:

Du bide ben kahkaha atayım:KK60:

Ilk kez kendince bir açık yakaladın, hemen alıntı mı yaptın:KK60:

Kaele almıyorMUŞ gibi yapıyodun hani.. Sanki herkes bilmiyor verecek cevabın olmadığın için alıntılamadığını kimseyi.:KK35:

[FONT=&quot]Hayret, hani sen elkaideyi masum görüyordun bakıyorum da bunlara abd silahçısı diyeni beğeniyorsun :KK9: iki kelam et de sol klik ızdıraptan kurtulsun klavye konuşsun biraz[/FONT] gözbebeii :KK53: :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
Hatunlar! Bacılar! Gardaşlar! Hele toplanın çevreme. Bundan kelli yumurtlayarak çoğalacağız! Derin araştırmalarım sonucu öğrendim ki biz yanlış yoldaymışız! Cinsellik bizim için amaç değil araç imiş. Aracımızı değiştirelim! 9 ay onca çileye değmez. Haftada bir yumurtlayalım diyorum ben, siz ne diyorsunuz? Sırf üreme amacıyla çektiğimiz onca çileye değer mi sorarım size!

Kahrolsun anatomi! Bizi yıllarca yanlış bilgilerle kandıranların evlerine ataş dolsun! Tavuk soyundan olduğumuzu bize söylemeyen bilim adamlarının uzuvları kopsun! Boşuna mı okudum onca yıl haydar dümen'i? Boşuna mı hırpalandı hatunlar g noktası nerede diye? Ne olduğunuzu ve haddinizi bilin! Üreyin, üçer üçer!

Yaprak dokumu gibi hayatin var. Arada bir konu acip, sonra yok olma ortaliktan. Ben haftada bir bile zor bekliyorum bi dizinin yeni bolumunu. Olmuyor boyle gercek hikayede ayda yilda bir guncelleme :KK14:

surrealizmle bütünleşmişsin, kafan güzelmiş diyorum ima değil gerçekten güzel :KK1: kk'da olman da güzel :nazar:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X