Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kabul ediyorum seni hiç sevmedim ama nötrdüm diyelim.Fakat bu kadar çirkinleşebileceğini tahmin etmemiştim doğrusu,üstelik seninle alakalı hiç bir mevzum yokken.Kraldan çok kralcısın onu anladık da,bu sefer yanlış kişiye oynuyorsun

Sen yine mi geldin ya?
Yemin ederim en sevdiğim devrimci kahramandan soğuttun beni o avatarınla.

Bu kadar mı çelişilir bir avatarla, pes!

Senin yazilarini, konularini okuyunca sana degil, anana babana uzuluyorum.
Yazik, senin gibi onunu goremeyecek kadar gozu donmus, akli basinda olmayan, sacma sapan birinin pesinden kor gozum parmagina giden bir kizlari var. Kimbilir ne cekiyorlardir senden. Insan seni gorunce cocuk dusunmeye korkuyor. Dusman basina. Hani evlat olsan sevilmezsin derler ya, oyle birsey dusunuyorum sana karsi. O derece.

Hadi yine iyisin mikemmel hayatını anlatacağın bir konu acılmış gel yaz superwoman, dört gözle seni bekliyoruz

Son düzenleme:
ne ka kışkançsınız başta uzun nickli ve diğerleri yorumlara bittim, öldüm şimdi gelir "siz kötü kalplisiniz kızım"cılar

Son düzenleme:
Eşi her gün şarapla gülle eve gelen insanlar varmış bonus olarak da çamaşır asıyorlarmış. Hadi gül şarap romantik de çamaşır asma ne alaka ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…