Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugünde sağlıkla uyandım,sağlıkla akşamı ettim...Huzur dolu evimdeyim,yanımda sevdiğim ADAM....!
Değerini bileceğim çok şeyim var...
Sahip olduğum herşey için ŞÜKREDİYORUM...!
Sizde keşke aynısını yapsanız,mutlu huzurlu birini görünce ve bunu sırf içindeki huzurundan,dolup taşan mutluluğundan dolayı dillendiren birini görünce MAŞALLAH diyip fesatlaşmasanız ve buna başka anlamlar yüklemeseniz!!!
Ben yinede herkese hepinize iyi dileklerimi dualarımı gönderiyorum...Belki bi küçük duam mutluluğunuza vesile olacak,kimbilir...
Neden paslaşmış kalplerinizi arındırmaya çalışmıyorsunuz,biraz inanç herşeyi çözecektir...Bi deneyin,şu anki durumunuzdan daha kötüsüyle karşılaşmayacağınıza eminim,kaybedecek bişeyiniz yok yani...
Bu hiç kimseye zeytin dalı uzatıyorum mesajı olarak algılanmasın,bu asla olmaz!
Sadece içimden geldi,çünkü bazen bazıları laf sokmanın sınırlarını zorluyor,çeşme başında dedikodu yapan kadınlardan bi farkı kalmıyor...
Herkes önce dönüp nereye bastığına bakacak...
Başka mahallelerin sokağındaki kirden size ne? herkes kendi kapısının önünü temizlerse,tüm sokaklar temiz olur!...

Son düzenleme:
Senin konularini okurken hep keske karsi taraftan da dinleyebilsem diyorum. Sirf sikayet. Hep mi sen magdursun, hep mi baskasi suclu yani? Konularina bakilirsa senin disinda herkes sorunlu. Ama kimbilir madalyonun oteki yuzu nasil...

Bu yil icinde actigin 3 konuda soyledigine gore yaslarin 30, 35, ve 38. Kac yasindasin bacim sen? Yasini mi unutuyorsun, yoksa isine geldigi gibi mi atiyorsun, yoksa bir psikiyatrik hastaligin mi var anlamadim. Sonra da gelip dogrulugumdan, durustlugumden kimse beni sevmiyor diyorsun. Allah askina. Bir doktora gorun. Burdakileri iyi yiyorsun, iyi magdurlari oynuyorsun da gercek hayatta millet yemiyor demek ki senin dogrulugunu. peh

senin ilk açtığın konunu okuduğumda aman allahım dedim ,bu ne yaaa
bu kadarmı bencil olur bir insan ,bu kadarmı düşünce yoksunu ,bu kadar mı buldumcuk ,habire aynı şeyi tekrarlayıp duruyor ,kocamda kocam, kocamda kocam, ayyy böööööğğğ geldi bana ya ..

bir kişinin yazdığını anlıyorum.çünkü ben de aynı şeyleri düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…