Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakkı Hakkı'nın hakkını yemiş,Hakkı Hakkı'dan hakkını istemiş....
Hakkı Hakkı'ya hakkını vermeyince,Hakkı'da Hakkı'nın hakkından gelmiş...:KK66:

Gül Gibi Görünüp Diken Gibi Batandan, Dost Gibi Görünüp Yılan Gibi Sokandan ALLAH'a sığınırım.....

Umudunu asla kaybetme derken yanlış dememiş ki eskiler... :KK76:
Sürprizi içimde tutmam lazım. Nasıl sevinçliyim ki ben :KK9: Umarım akşam girmezsin nete :KK50:
Beklemek istemiyorum :KK5:

Can ve gönül de yani kalpte hakikat coşkunluklarını kaldıracak takat, kulakta da bunu işitecek istidad yoksa, ben kime ne söyleyeyim?
Hz.Mevlana

sadece 2 kişi var düşünceleri çok saçma ve çağdışı bunlar nerde yaşıyor marsta mı?çeşitlilik tabi olacak ama gerçekleri görmemek ve polyanacılık oynamakta başka bir marifet herhalde

İncir çekirdeğini doldurmayacak kadar!..diye niye küçümserler ki; Kalp pek mi büyük incirden?Bakın bakalım insan neler çekiyor, incir çekirdeği kadar kalbe düşenden.
Hz.Mevlana

Küsmek nedir bilir misin?
küsmek dürüst' lüktür.
çocukçadır ve ondan dolayı saf' tır.
yalansız' dır.
küsmek; seni seviyorum' dur.
vazgeçememektir.
beni anlatır küsmek.
kızdım ama hala buradayımdır, gitmiyorumdur, gidemiyorumdur.
küsmek; nazlanmaktır, yakın bulmaktır, benim için değerlisindir.
küsmek, sevdiğini söyle demektir.. hadi anla demektir.

küsmek; umuttur, acabaları bitirmektir, emin olmaktır.

yani, diyeceğim o ki:
ben sana küstüm

Keşke o mesajlar orada dursaydı da bende 1 ay banlansaydım...

Gerçi bu başlıkta yazdıklarını gördükten sonra ne diye onca dil dökmüşüm ki dedim ya neyse...

Ne kadar çok önemsedin sen bu mevzuyu..Herkesle bu kadar ilgili misin yoksa bana özel bir tutum mu bu?
Tribünlere oynuyorsun, samimiyet yok..

Kraldan çok kralcılık,tek bildiğiniz gerçekten bu...
Ne acı şey sizler için,evde oturup pc başında körelmenizde ayrı tartışılır...:KK1:

Sayın yüklü arkadaşım sana bi teklifim var, bacacıklarımı kırma şöyle biraz içten biraz yanlardan kes gitsin, hem sen tatmin ol hem ben sevineyim :KK60:

Waaayyy Aramızdaki buz dağının sebebini bilmeden geçen 2 senenin ardından şu anda bana gelen destek mesajına hem şaşırdım,hem bekliyordum :KK52:
Çok merci,evet aramızda....:KK34:

ahahahahaha hiç güleceğim yoktu.:KK1: Sen hiç "Dinime küfreden müslüman olsa !.." lafını duymadın sanırım.Duysan da ne denilmek istendiğini tahakkuk edemedin.

Algılayabilmek kapasite meselesidir şekerim..:KK14:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X