Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buranın demirbaşlarındansın çok tatlısın :KK16: Herşeyinle çok coolsun :KK12:

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi,

sevmek zorunda değilsiniz, ama sevmiyor oluşunuz size hakaret etme hakkını vermez.

Bazılarınız öyle ağır konuşuyor ki, alakam olmadığını bildiğim halde benim gücüme gidiyor.

Siz sevmediklerinizi görmek istemiyorsunuz, onlar da sizi görmek istemiyordur eminim. Topluca uı olun topik de rahatlasın forum da. şurda iki kelam sohbetiyle tanıdığınız insanlara etmediğiniz hakaret kalmıyor, nerden buluyorsunuz kendinizde bu hakkı?

Sevmiyorsanız muhatap olmazsınız olur biter, ne bu böyle parke döşer gibi döşediğiniz laflar? Yeteriniz artık.

senin bi msjının gördüm ve ilk defa şu topiğe ciddi anlamda öfke dolu şeyler yazmak istedim.sana diyecek çok şey var ama susuyorum sana değil başka şeylere saygı duyduğum için!!!

Bir illet türedi bu forumda son 1 senedir.. Virüs gibi de yayılıyor.. Konu sahibi birinden şikayet etmek için konu açtıysa(ki genellikle bu konu sahipleri;gelinlerden, eltilerden yakınıyordur); bazıları kayıtsız-şartsız, körü körüne gelini/eltiyi savunma moduna giriyor, karşı tarafı dinlemenin önemi özellikle vurgulanıyor :KK53: allahım ne kadar empati yapabilme yeteneğine sahipler dedirtiyor insana.. :KK53:

Bu aralar cok goruyorum, artik hepten gicik oldum. Dayanamayacam, yazicam. Bu 3-5 hatta 7 sene onceki konulari hanginiz bulup hortlatiyorsa adminler sizi bildigi gibi yapsin emi.:KK20:
:KK47::KK47:

Biri sizinle dalga geciyor hanimlar. Duygularinizla oynuyorlar bence... :26:
Bunu o topige de yazmak isterim ama yanlis anlarsiniz, tatsizlik olur diye yazmiyorum. Insallah ben yaniliyorumdur tabii... :KK31:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X