Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne zaman sana ait bir BDV konusu görsem, yine kim dert olmuş buna diyorum. Gerçekten dert olduğuna inansam yorum yaparım, "şöyle şöyle insanlar var sevmiyorum" ile başlayıp "aman ne bileyim işte :)" ile biten konularından ötürü, sırf kalabalık olsun diye açtığına inandığım konularını artık okumak bile gelmiyor içimden.

KK sırf "bir derdim var:KK43:"dan ibaret değil bilesin :112:

Sevgili üye niye yazdığım cümleyi açıklamam için bana yol açtın ki :) Al gırdın gırdın. Şimdi ban yiyeceğim yok yere. Sonra benim videoya gülen biçare arkadaşlar da ban yiyecek. Oldu mu şimdi :) Sen sormayaydın ne demek istedin diye bunlar olmayacaktı. Neyse ilk banım da sevimli teyzeden ötürü olsun napalım. O değil de yahu kahkaha müfettişlerinden gına geldi yemin ediyorum. İki dakika bir şeye gülümsese insanlar, anında bekçiler türüyor. Tamam hep somurtalım böyle dertlerden ağlayalım. Ölelim hatta. Herkes hassaslıktan kırılsın. Her cümleye alınsınlar. Hatta sarf edilen her kelam zatı intihara sürükleyen cümle olarak damgalansın. Sadece "AY CANIM YAA KIYAMAM :KK43:(" yazalım. Aman gülmeyelim. Sen gülme, sen de gülme, sen hiç gülme. Sen gülersen herkes güler. Gülersen ölürsün!

sürekli insanlara çok bilmiş yorumlar yapıyorsun senden nefret ediyorum herşye burnunu sokuyorsun birde kk pro üyesisisn havandada geçilmiyor kendini beğenmiş baş harfi e gıcık şey

aklım hep sende insallah mutlu olursun dua arkadasım içimden o adama saymak geldi seni üzen o adama sayamadım nasılsın diye soramıyorum kötü oldugunu biliyorum.benim için cok dua ettin bunu haketmediğini biliyorum...hayırlın tez zamanda cıksın insallah

Nefretin öyle gerçekti ki ;
Ama şimdi düşünüyorum da, o üzerinde oluşturduğun kalıp yalanmış..
O savunduğun kişiliğin , bürünmüş olduğun kılıf hepsi sahte geliyor..

Şaşırtıyorsun beni , gerçekten sen sen değilsin artık..
Yani benim aylar önce tanıdığım insan sen isen , seni farklı gördüğüm için o zaman ben ; ben değilim..

Muhalefet etmeyi hakaretten sayanlar da beni benden alıyor.

Beğenmiyorsan engellersin, hakaret edemezsin hakaret edersen lafını/banını yer oturursun.

Dertler derya olmuş sen de bir sandal :)

okumayacaksın ama ben yine de söyleyeyim gebelik takvimi sana da çok yakışmış, dilerim sağlıkla kucağına alıp çok güzel bir anne olursun...

sitedeki tüm üyelere mi desem yok bir kısmına diyeyim,:)9
sitede fırtınadan önceki sessizlik yaşanıyor. hayırlara vesile olsun:KK53:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X