Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim yazıcaklarım aslında bir kişiye değil bir çok kişiye. forumda bir şey dikkatimi çekti. herkes sütten çıkma ak kaşık. biri bi şeyi yardım amaçla yazmasın herkeste bir kınama, eleştirme. bazen tutamıyorum kendimi yazıyorum hemen, eleştirmeyin yardıma ihtiyacı var belli diye. özellikle aşk ilişkiler bölümünde görüyorum, dini amaçlı şeyler yazıp, karşındaki insanın inancını sorgulayan çok insan gördüm. tabi istiyosan bunları yap, devam et ama yeri burası değil. özellikle derdim var diye paylaşım yapan biri olduğunda dikkat edilmeli bu.
bunlar bi hayli fazla forumda ve yardım amaçlı yazdıklarımdan çok bunları durdurmak için yazıyorum bazen.
yapmayalım bunu, herkes kendinden sorumlu. insanlar sadece birbirine yardım amaçlı şeyler yazsa, çok daha zevk alabiliriz.

maddi varlığıyla, maaşıyla, sahip olduklarıyla övünen kişilere ayrı gıcık kapıyorum. Napalım yani alkış mı tutalım waoow mu diyelim?:KK14:

maddi varlığıyla, maaşıyla, sahip olduklarıyla övünen kişilere ayrı gıcık kapıyorum. Napalım yani alkış mı tutalım waoow mu diyelim?:KK14:

böyle şeylerin konuşulması için, konu mu açıyo insanlar? diğer türlü içeriği başka olan konularda bunu ne diye sergiliyolar ki? garipmiş gerçekten.

offfff offfff her konunda olmayan şiddet duygularım ortaya çıkıyor.deli ediyorsun beni.inşallah senin gibi biri hiç karşıma çıkmaz:KK47:

Laubali insanları hiç sevmem. Konuşmayı bilmeyenleri de.
Neden işine gelmeyen yorumları kaldıramıyor insanlar? Hakaret yok, sertlik yok bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X