Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
senin yorumları okurken erkek yazmış hissine kapılıyorum. 's.d.k yarışması' fln nasıl bir yorumdur bu :120:

Son düzenleme:
Edepli edebinden susar...
Neyse gerisini biliyoruz canım

Ha sana gelince: belki öyleyimdir
Bazı şeyler sadece erkeklere özgü ya
Edepli otur bakim kızım cısss

Son düzenleme:
Namusa dil uzatma huyundan ne zaman vazgeciceksin acaba ? Gercekten sıkmaya basladi.
Cocuklari var bi de. Yazik.

Son düzenleme:
Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum ki, bir kişi de çıkıp açık açık madem öyle neden böyle diyemiyor.

Bir şey yazsam mağdur edebiyatı yapacaksınız yine. E ben de susayım bari (baylıyorum bu örgü ören kadına:))

kızcağız akıl danışmak için konu açmış derdini paylaşmış. hemen vaizeliğe bürünmek niye? işin dini boyutunu merak etseydi müftülüğe mail atardı. tamam dinde hayatın bir parçası sende dindarsın anladım da yargılamadan hatırlat bari bazı şeyleri.. arada dini bilgi vereceğim diye kendini de övmüşsün. oh canım benim.. hayat sana güzel

Nokta, virgül, paragraf vs.. kullansaydın be canım.
Hiç olmazsa arada yanlışlıkla enter tuşuna bassaydın.
Bizimde gözlerimize yazık.:111:

hadi iyisin,istediğini bir şekilde de olsun elde ettin.pekii yaşananları unutabilecek misin:26:

1 adım geliyorsun, 2 adım gidiyorsun. bir yaklaşıyorsun, 2 uzaklaşıyorsun.
şu an anladım seni. dengesizce hareketler bunlar. kusura bakma ama senin oyununa ayak uyduramayacağım. buraya kadar.

Son düzenleme:
Sana yorumum Levent Yüksel'den gelsin:
"Geç bunlaaarııııı anam babaam geç buunları bir kaleeemdeee,bilirim beeen yaptığınııı"

İçinde olmadığın yaşamadığın hatta kıyısından köşesinden geçmediğin durumlarda bile öyle bir konuşuyorsun ki, sanki KK seni bilir kişi uzmanı tayin etmiş...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…