Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstediğin kadar gülücükler saç, somurtuğun tekisin.
İstediğin kadar mutluymuş gibi davran, fesatın tekisin.
İstediğin kadar umrunda değil ayaklarına yat, milletin ne yaptığı öyle ilgilendiriyor ki seni.
Zavallının tekisin Evet öyleymişsin, acı ama gerçek.

uuuuuuuuwwwwwwwww

o ne öyle yaaaa

SEnin ağzını yirim Burnunu kemiririm

Çok dadlısın seviyorum seni sende sevdin beniiii kabul ettt hadi hadiiii kanın kaynadııı çakalllll

İyiki varsın arkadaşşşş

Bak görmim seniiii saçını başını yola yola severimmmmmm

İlk zamanlar öyle oluyorlar da ondan sonra çıkıyor gerçek kişilikleri , hanım kızlar sanıyorlar ki hep öyle olacaklar
Atsınlar atsınlar hava nazar olup ellerinde ki gittiklerin de görürüz.Olan var olmayan var .

Kuzum yazdığın dikkatimi çekti cvp yazasım geldi Benim dayım aynen bu anlattıkların gibi o yüzden ben böyle erkekler olduğuna inanıyorum.Yengem yanımıza gelir hemen şu gülüşe bak dünyalara bedel der..Dedemin anneannemin bizim yanımızda yengemin ayaklarına masaj yapar okşardı hep.18 yıllık evliler.

He he bizim de böyle bir tanıdığımız vardı eşini katıksız diyorum nerdeyse her hafta sonu tatile götürürdü kendisi alışverişe çıkarırdı , herkezin için de aşkım , böceğim .Siz yanınız da böyle eşinizle tuhaflaşırsınız ne oluyo ya diye.Çocuklarının ayakkabısını bağlardı çocuklar da on sekiz yirmi yaşların da ailesine böyle bağlı bir adam.
Aldatmış eşini , duyduğumuz da şok olduk . En son bu yapar bile demiyeceğimiz insan .
İnsan bu şaşırmaya müsait , fazla ilahlaştırmamak gerek insanı , insan nihayetin de.

Üstelik bu kişi de hava atardı sürekli , derdim rabbim şükürle imtihan ediyor sanırım özellikle de maşşallah derdik .Neyse dayınızla eşine de maşşallah diyelim .

Son düzenleme:

Aynen orası öyle kimin ne yapacağı belli olmuyo :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…