Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl kompleksse artık aklım almadı tamam canım en birinci sensin mükemmel bir ev hanımısın bize sadece çalıştığımız için saygı duyuluyor aslında 5 para etmez varlıklarız en mükemmel sensin hah bi de eşim anlıma silah dayadı yoksa bende çalışmak yıpranmak istemiyordum

Kendin sözümona alaycı smililerin ve sözlerin ile ancak kendine güldürüyorsun, bil istedim.

Arkadaşlık teklifin için teşekkür ederim ama artık her önüme geleni eklemiyorum, daha seçiciyim kusura bakma o yüzden

Bu forumda geçen sene bebeğim kanser, ölüyor, dua edin diyen bir ruh hastası vardı
2,5 ay boyunca hemen hemen hergün aradım konuştum, ağladım onunla...
Kanlı canlı bir insandı, yeri belliydi yurdu belliydi, kimliği belliydi
Ama öyle olmadığı halde öz çocuğunun kanser olduğunu söyleyip duygu sömürüsü yapan bir ruh hastasıydı işte
Seni görünce aynı şeyleri hissediyorum
Bende anneysem eğer
Sende o ruh hastası gibi insanların gözünün içine baka baka yalan söylüyorsun...

Ne kadar begenirse begensin, bunu belirtir eyvallah ama bir kadin baska bir kadina "sen kadinsan ben neyim" der mi ya? Kadinlarin dogasina aykiri bir kere. Bu iste bi bit yenigi var. Erkek misin sen yoksa bacim?

Kendini ne sandigin aşikar. Lakin nereden cikip nereye gittigi belli. Bu kadar buyuklenmemelisin. Biraz insan olmayı dene inan o zaman belki biraz sevilirsin.

Son düzenleme:
Ya güzel hikaye yazıyorsun ya da şizofreni hastası olabilirsin.
Bu kadar kısa sürede fazla aksiyon olmuş ve inandırıcı değil.
Hangi gezegendensin ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…