Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumlarını okumadan geçmediğim nadir kişilerdensin. Fikirlerini, olgun düşüncelerini, ılımlı yaklaşımını seviyorum. Yine senden beklenen o güzel cevabı vermişsin :)

Eğer mavi kürk bir kişiye daha verilecek olsaydı, benim gözümde en çok sana yakışırdı

Yahu üye olurken neden doğum tarihinizi doğru girmiyorsunuz ? Hepiniz mi 1 Ocak'ta doğdunuz ?

Neler kaçırdığınızı bir bilseniz ....

Doğru doğum tarihinizi bize burayı tıklayarak bildirin lütfen ...

Farkındamısın çok özentisin..
Artık parçalama kendini burdan sana bir yol olmaz
Hahahayy tekliflere açıkmış ,sen açık olsan ne olacak teklif edenmi var sana
Malesef gorunmuyorsun,kızımmm neleri var seni fotomodel yapanın aklını,göz zevkini yiyimm belki körün biri çıkar dua et hacı =)=)

Gercek ismini merak ediyorum. Ben de benimkini soylerim. valla. Forumdan kimseyi kisisel anlamda tanimasam da sana kanim cok isindi ya. Sempatik uye :)

alıntı yasakmış, mune beni çivilemesin şimdi üstteki yorumcuya hitaben;

biliyorum herkeşin bana kanı kaynıyor ben öyle cana yakınım işte, hep bu iyi niyetimden

Nefretimi kimseye layık göremezken, siz ve sizin gibi düşünenlerden nefret ediyorum sanırım. Pek emin değilim zira nefret hissini bile hak etmeyecek varlığınız, karabasan etkisi yapıyor insanlığın üzerine.

İçinizde büyüttüğünüz nefret ve kin o kadar büyük ki, varlığım bu yüce kin karşısında farklı bir his sunamıyor size karşı. Sizi sevindirecek bir şey söylemem gerekirse, yine de sizin insanlığınızın önüne geçmiş nefretiniz kadar büyük değil benim nefretim. Sizin aksinize, nefretimi büyütmek için harcadığım çaba, insan olmak için harcadığım çabadan daha fazla değil. Keşke siz de deneseniz, önceliğiniz insanlık olsa...

Ezberlerinizin bozulmasından bu kadar korkmayınız. Algınızın ulaşamadığı noktalarda özenle beslediğiniz kin duygusunun üstünü örtmeyi deneyiniz. En azından bir süreliğine. Arşa değdirmek için çabaladığınız varlığınız, örümcek ağıyla donatılmış leş fikirleriniz sayesinde çöplükten farksızdır benim için. Keşke azalarak bitseniz. Bu dünyada ne kadar kötülük varsa, ne kadar zulüm yaşandıysa, siz ve sizin gibiler yüzündendir emin olunuz.

O aşağıladığınız meslek sahipleri, sizden çok daha değerlidir nazarımda. Azalarak yok olamıyorsanız aniden, çaktırmadan bitin. LÜTFEN.

Merhaba bana özelden mesaj atmışsın.Sağlıkla alakalı bir konuda yardımcı olmamı istemişsin.Yardımcı olmayı çok istedim ve sana uzun bir mesaj yazdım ancak hesaplayamadığım bir şey vardı:Mesaj sayım henüz özel mesaj göndermek için yeterli değildi.Gereken sayıya ulaştığımda yardımcı olacağım.Lütfen kusura bakma

Şu hayatta üzülecek hiçbir şey yok gibi şimdi gel bir de 2 aydır haber alamamaya üzül.
Üstüne de telefonların kapalı olmasına üzül.
Nolur hiçbir şeyin yok olsun, iyileşmiş ol, tedavine devam ediyor ol. Nolur... :26:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ego mühendisi :) Bu yaşta benden büyük olmasına rağmen bilgisayardan kalkmıyor, hiç mi arkadaşı yok? İnsanlarla uğraşmaktan her şeye atlamaktan zevk mi alıyor? Veya tükürdüğünü yalamaktan. Son verilmeli böylelerine ama, beyin yaşı işte.

Gecen bir konuda mesajindan alinti yaptim. Ama o konuda alinti yasakmis, yeni duydum, alintimi silmisler. Insallah sen okuduktan sonra silmislerdir bari. O kadar da uzun yazmistim, hatta bir kisi begenmisti, o kadar guzeldi yani Yazik oldu. :)

Sana sempati duyuyordum aslında , çoğu yorumuna katılmasam da tarafsızlığına inanıyordum.
Bugün okuduğum mesajlarınla yanıldığımı anladım maalesef .
Hala sempatiksin belki ama artık özellikle yorumlarını okuduklarımdan değilsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…