Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir makara vereyim de isin kolaylassin ama yavas sar, hizli sarma. Tadi kacmasin. :p

sarma demedim sayma dedim teee :KK52: ayyy sarma olsa da yesek limonlu limonlu, yapsana kankişim :KK16:

Ustume alinanibilir miyim? :KK1:
Ikinci soru, yer degistirebilir miyiz? :KK1:

her ikisine de evet desem toplu cevap olsun toplu konut gibi :KK53: değişelim en hızlısından, dur ben çantaları toplayayım :KK9:

sarma demedim sayma dedim teee :KK52: ayyy sarma olsa da yesek limonlu limonlu, yapsana kankişim :KK16:

her ikisine de evet desem toplu cevap olsun toplu konut gibi :KK53: değişelim en hızlısından, dur ben çantaları toplayayım :KK9:

Ama oyle gelip yan gelip yatmak yook. Sartli. Okulumu bitirecen, ancak oyle. :KK1: Ne de olsa beni burda tutan tek sey o yani. :) Yonetici hemsirelik dalinda yuksek lisans yapiyorum. Birsey degil, yaparsin sen. :KK1:

forumda eski üye olmama rağmen kimseyi tanımıyorum:KK55:
yorum yapabilecek sadece kendim varım:KK6:
azıcık kendi dedikodumu yapayım dedim.yok yok insan kendi dedikosunu da yapamıyor:KK14:

Ama oyle gelip yan gelip yatmak yook. Sartli. Okulumu bitirecen, ancak oyle. :KK1: Ne de olsa beni burda tutan tek sey o yani. :) Yonetici hemsirelik dalinda yuksek lisans yapiyorum. Birsey degil, yaparsin sen. :KK1:

bende hazır bitirilmişi var onu kullansam :KK60: iğne gördüğümde bayılan biri olarak hemşirelik okulunun kapısında sedye bulundursunlar sen söyle okula :KK53: gerisi kolay :KK60:

ayy naptın sen ofisim ya limonlu sarma dedin bittim burda :KK56:

kıyamam yazık benim kadişime :KK16: limonlu sarmalar feda olsun sana :KK54:

Yemek konusunda becerikli degilim artik senden bekliyorum. :KK24: Sen yapican ben gelicem, ofişim . :KK16:

gönül ister ki bir tencere sarma olsun hepiciğimiz içine düşelim ama nirdeee :KK53:

Beni bu kadar onemseme cunku sen umrumda degilsin dedikodu aramaya,arkadan konusmaya ve herseyi uzerine alinmaya devam et hadi by by canim ugrasamam..:KK23:

Karsinda cocuk yok senin. :KK47: Burasi senin babanin sitesi degil, kendini Kazen ve Mune ile karistirma. Krese gidip yasitlarinla oynayabilirsin. :KK23:

Bakiyorum kiskanmissin. Calis seninde olur tabi baskalarina laf vurmaktan zaman bulabilirsen. :KK34:

Karsinda cocuk yok senin. :KK47: Burasi senin babanin sitesi degil, kendini Kazen ve Mune ile karistirma. Krese gidip yasitlarinla oynayabilirsin. :KK23:

Bakiyorum kiskanmissin. Calis seninde olur tabi baskalarina laf vurmaktan zaman bulabilirsen. :KK34:

Benimle ugrasma cunku ben hic ugrasamicam benim babamin sitesi degil evet ama seninde degil ister gelirim ister gelmem kimin klavye kabadayisi oldugu belli ben seninle muhattap degilsem sende olma benimle hakkimdada yazma nokta..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X