Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şaşkınlığım hâlâ geçmedi kırgınlığımsa had safhada...
güvenmeye inanmaya sevmeye paylaşmaya yinede devam edeceğim insanlara... sende iyi bir ders oldun bana :KK34:

Sennn:)
Burada insanlar hakkinda yorum yazacagina, forumda, geyiklerde hakkinda ne konusuluyor onu arastir:))
Ben yardimci olayim: sahtekar, yapmacik sey, her yorumunda sahte mutluluk gösterileri var, ne kadar ezikse artik burada kendini avutuyor:)))

Sennnnn:))
Ezikligin almis basini gitmis, alismissin dedikoduya ve fitneye, 2-3 kisiyi basina toplayip dedikodu yapmaktan baska birsey bilmeyen ezik, kudursanda muhattabim degilsin:)) hirsindan kudur artik:))

Ve seennnn:)
Ezik edebiyatcisi, acitasyoncu, kirmizi kafa seni:)) Cok dürüst numaralari cekmeyi birak, dedikodunun yardakcisindan baska birsey degilsin:))

Ve yeni isminizi acikliyorum, EZIKLER VE SÜZÜKLER ITTIFAKI:KK37::KK37::KK37:

ayriyetten arkadaslar bu ezikler ve süzükler ittifakinin ne yaptigi umrumda degil, mesaj atmayin:KK70:D

Hamilemiiiiiiiiiiiiiisin çetemin ince gülüüüüüüüüüüüüüüüüü :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Ne güzel bir haber bu :KK52:

çetenin ince gülü bunu üstüne alındı nedense :)

evet canım öyleymişim :KK53:

ve seni özledim,kaybolma böyle :KK20:

.........................................................................................................................................

JeanneCdarc,güzel dileklerin için çok çok teşekkürler ancak msj kutun dolu :)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X