Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu provakatörlerden kusucam şimdi.

Biraz buraya kaçtım sana yazmak için.
Bugün duyduklarım karşında şok oldum, başkasının ismini kullanarak bir şeyler yapmaya çalışmak sahtekarlıktır.

Kendi başını yakmışsın, haberin yok.
Dua et ülke kaynıyor şu an.
Yoksa kk gündemi sen olabilirdin.

Ha bu arada hakkımdaki zanlarınız son derece yanlış.
Sanırım bunu yetkili ağızdan duymadan durmayacaksınız.

senin hikayeni gecen sene okumustum cok etkilenmistimo zamanlar seni tanimiyordum tabi
demin konularina bakinca o hikayeyi gordum sasirdim
seni ne kadar da kendime benzettim
disardan tas gibi sert ama ici bi o kadar pamuk,kirilgan,
ne varsa dilinde olan insan
su olursa asarim keserim yakarim diyen ama o sey olunca sadece coken birisi
simdi eminim mutlusundur cunku senin icin en hayirli seyi yapmishsin
en buyuk hatamiz degersiz insanlara gerektiginden fazla deger vermemiz zira kendilerini bir sey zannediyolar

birini gerçekten severken artistliğine yenilip sizinle ağız dalaşına giriyorsa sadece kendi sınıfını belli eder. bundan önce verdiğim değere üzülüyorum. bi yerde mutsuz bi olay yaşayıncada çok giresim gelmiyor, bağlılığım azalıyor maalesef, ondandır kendimi kk'ya veremeyip orda burda takılmam

İnanılmaz tehlikelisiniz!

Sizinle uğraşmak istemiyorum fakat benim yüzümden insanları germeniz, rahatsız etmeniz sinirlendirmeye başladı artık! Bütün cümlelerimi tartıyorum, sizin elinize koz vermem!

Kapiş

Çok önemsememeye çalıştım bunca zaman, ama bu sefer canımı sıktınız.

Bir insan emin olmadan, bilmeden, etmeden neden hareket eder?
Emin olamıyorsa neden kendi işine bakmaz da zanlarıyla insanları rahatsız ve meşgul eder?

Umarım durursunuz bundan sonra.
Zira ayıp.

sözüm ona annesin, sözüm ona ablasın, ama hala ve hala ve de bundan sonra, daha önce olduğun gibi birilerinin yalakası olmaya devam edeceksin, anlaşıldı.

ülke karıştı, ortalık birbirine girdi, gıkın çıkmadı.

ama iş karalamaya geldi mi en baştasın. ifrit ediyor senin gibi insanlar beni, hiç muhatap olup polemiğe girmedim, girmem seninle. son 1 haftadır olanları bile anlamayana ben ne laf anlatabilirim, nefesime yazık, sana harcayacağım nefes ile sevdiklerime, onları ne kadar sevdiğimi söylerim ki ziyan olmasın.

Forumdaki sürtüşmelerinizi hakaret etmeden dile getirin, sevmiyorsanız sevmeyin, kimse kimseyle zorla arkadaş olmak zorunda değil ama insanların özel hayatlarıyla ilgili ya da annelik vb duygularıyla ilgili yorumlar yapmayın.

Hayır, sizleri anlamıyorumda, görmek bilmek istemiyorsanız profillerinizde engelleme seçeneği var, engelleyin.

grilik hiç yakışmamış be aplam
sana atlet don getirsem beğenmezsinde
marka olsun dersin
çabuk çıkarsın inş. süpaneke dinimiz amin

BDV'de dogan cocuk kk'da buyuyecek sanirim. hayir bunun cisi kakasi var, gazi var, bezi, yurumesi, disi, okulu var. butun bunlarla acacaginizi yuzlerce konuyu merakla bekliyoruz.

Orda burada satır aralarında laf sokarak kaçak dövüşme, yerimiz adresimi belli.
Yapabiliyorsan tabi?

İyi ki diyorum.
Aman iyi ki..

kk da ki can dostum,biricik sırdaşım off neden banlısın ki,sensiz pek tadı yok buraların? zaten son konuşmamızdan sonra haber bekliyorum senden,iyi olacak İnşallah..

benimle ilgili yorum yapabilirsiniz şayet yanlış konuya yorum yapmışım te allam .. neyse dur ben yorum yapayım.

foruma girdiğim ilk günden beri nickine hayran olduğum insanlardan sadece biri :$

Son düzenleme:
Canım benim çok seviyorum onu ve hiç üzülmesin istiyorum, çok çok güçlü ve neşeli bir kız aslında o ve her şeyi atlatırken yanında olucam söz veriyorum

Ne de yakıştı bu hareket sana.
Cuk diye oturduğu kişiliğine.

Bu ne hırstır arkadaş?
Önemsemediğim insan benim "aklımın ucundan" bile geçmez.
Ama senin aklından neler neler geçmiş

Dedim ya, yakıştı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…