Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben uyarmistim ama seni..

Oyle her onune gelene hakaret etme diye.

Umarim akillanmissindir.

Sirf bir arkadas ortamina girmek icin insanlari rencide etmek, ona buna satasmak hos seyler degil.

İnsan yalniz da kalsa en iyisi belli bir cizgisinin olmasi..

Sevdiğim ve sevildiğim arkadaşlarım;

Sizlere veda etmeden gittim çünkü gidişim bir veda değildi. Bir süre yalnız kalmak istedim, bir süre herşeyden uzak olmak... Bütün listemi sildim, grileştiğim hemen farkedilmesin diye. Bir süre yok olmak istedim, o kadar... Henüz dönmeyi düşünmüyordum, beni hayrete düşüren bir olay oldu, bunun için tekrar burdayım. Şimdilik bu konu bende saklı kalsın.

TariElansar:107: "güle güle balkabağı" yorumunu üzerime alındım, "laf söyledi balkabağı" demiştim. Yorumunu okuyunca geçmişe baktım, acaba senin yorumunun altına mı denk düştü de alındın diye, baktım arada 2-3 yorum daha var ve gerçekten anlayamadım neden üzerine alındığını. Keşke bir sorsaydın bana mı dedin diye. Çok şaşırdım anlayacağın, ve de üzüldüm bilmeden kırdığım için.
Genel olarak söylüyorum bunu, burda negatif elektrik aldığım insanlar olabilir ama bunu asla genele yazmam, bir sorunum varsa kendisine uygun bir dille belirtirim. Herkesin herkesle elektriği tutmayabilir, kişiyi sevmiyor oluşum onun davranışlarının benim için hatalı olduğu anlamına gelmez. Bu topiğe birşey yazıyorsam ya gerçek hayatımdan içimi dökmek istediğim satırlardır, yada burdan birisi için ama bu topiği okumayan birisi için kişiyi deşifre etmeden yazarım. Ve o söz konusu iletim, hiç birinize değildi.

Sizlere veda etmeden gittim çünkü gidişim bir veda değildi. Bir süre yalnız kalmak istedim, bir süre herşeyden uzak olmak... Bütün listemi sildim, grileştiğim hemen farkedilmesin diye. Bir süre yok olmak istedim, o kadar... Henüz dönmeyi düşünmüyordum, beni hayrete düşüren bir olay oldu, bunun için tekrar burdayım. Şimdilik bu konu bende saklı kalsın.

TariElansar:107: "güle güle balkabağı" yorumunu üzerime alındım, "laf söyledi balkabağı" demiştim. Yorumunu okuyunca geçmişe baktım, acaba senin yorumunun altına mı denk düştü de alındın diye, baktım arada 2-3 yorum daha var ve gerçekten anlayamadım neden üzerine alındığını. Keşke bir sorsaydın bana mı dedin diye. Çok şaşırdım anlayacağın, ve de üzüldüm bilmeden kırdığım için.
Genel olarak söylüyorum bunu, burda negatif elektrik aldığım insanlar olabilir ama bunu asla genele yazmam, bir sorunum varsa kendisine uygun bir dille belirtirim. Herkesin herkesle elektriği tutmayabilir, kişiyi sevmiyor oluşum onun davranışlarının benim için hatalı olduğu anlamına gelmez. Bu topiğe birşey yazıyorsam ya gerçek hayatımdan içimi dökmek istediğim satırlardır, yada burdan birisi için ama bu topiği okumayan birisi için kişiyi deşifre etmeden yazarım. Ve o söz konusu iletim, hiç birinize değildi.
benide çıkarmışsın arkadaşlıktan. noluyor dedim bende.:KK53:
grileştiğini sen çıkarmasanda faerkederdik biz.çıkarmasanda bizi arkadaşlıktan.
çünkü,sen buranın tadı,neşesisin.
hoşgeldin
yine, yalnız kalmak istersen,bizi bir haberdar ette,merakta kalmayalım.
dip not.
seni gördüğüme sevindim

benide çıkarmışsın arkadaşlıktan. noluyor dedim bende.:KK53:
grileştiğini sen çıkarmasanda faerkederdik biz.çıkarmasanda bizi arkadaşlıktan.
çünkü,sen buranın tadı,neşesisin.
hoşgeldin
yine, yalnız kalmak istersen,bizi bir haberdar ette,merakta kalmayalım.
dip not.
seni gördüğüme sevindim

:) Teşekkür ederim Oky'm... Artık burdayım, yalnız kalmak istediğimde yine üyeliğim aktif olacak UI değil.

Hoş geldin seni görmek çok güzel :KK42: :KK19:

NickimTam13Harf hoşgeldin arkadaşım seni aktif görmek mutlu etti beni.Tanışmıyoruz ama bu topikten dolayı seni ve yorumlarını çok sevdim ben.
Tekrardan hoşgeldin:KK16:

Hoş geldin seni görmek çok güzel :KK42: :KK19:
Hoşbulduk keleş ablam kalpten gittin dimi beni UI görünce:KK16:
NickimTam13Harf hoşgeldin arkadaşım seni aktif görmek mutlu etti beni.Tanışmıyoruz ama bu topikten dolayı seni ve yorumlarını çok sevdim ben.
Tekrardan hoşgeldin:KK16:

Hoşbulduk:KK3: Böyle güzel bir yorumla karşılanmak benim için de mutluluk verici :KK16: Teşekkür ederim :KK34:

Bir teşekkürüm var, gereken yerde ettim ama bir de burdan etmek isterim.Bugün, forumun face sayfasından bana ulaşan arkadaşım:

Can sıkıcı durumuna bilmeden dahil olmuşum, buna rağmen gayet güzel bir üslupla anlamamı sağladığın için teşekkür ederim. Benim de canım sıkıldı, ama çok da güldüm bu komik duruma. Bu konunun peşindeyim, bilgin olsun. Umarım birgün yeniden üyeliğin aktif olur, seni de aramızda görmeyi çok isterim.

Med'immm, sana mapısta bile rahat yok. Özledim, kaç gün kaldı çetele tutmadım :26: Umarım azalmıştır. Gel de, konuşulacak çok şey var.

Mesajımın hemen altına gelince istemsizce üzerime alındım , çünkü diğerlerinin yazdıkları benim ki gibi değildi. :KK50:
Neyse bir yanlış anlaşılma olmuş demek ki .
Teşekkür ederim özel olarak açıklama yapığın için :116:

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajımın hemen altına gelince istemsizce üzerime alındım , çünkü diğerlerinin yazdıkları benim ki gibi değildi. :KK50:
Neyse bir yanlış anlaşılma olmuş demek ki .
Teşekkür ederim özel olarak açıklama yapığın için :116:

Aslında bunu özeline yazacaktım ama, başkalarının zihninde de böyle bir kanı uyanmıştır diye burdan belirtmek istedim. Tekrar söylüyorum, keşke sorsaydın gerçekten çok üzüldüm böyle düşünmüş olmana, burası dışında kimseyle iletişimim olmadığı için bildiremedim de durumu yanlış anladığını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X