Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canlarımm yawrularımmmmm bu forumun bana kazandırdıgı en guzel seylersınız ...
sevıyom leyn sızı....
başka dosta ıhtıyacım yok her şeyimi guvenerek paylastıgım içimin kaynadıgı sözümün sohbetımın uydugu ıkı nadıde çiçeğim benımmm smdı içim çok rahat eferim sizeeee kocaman mucuuuuukkkk onlar kendılerını bılıyorrrrr

Birbirimizden bahsettiğimiz hiç belli olmuyor sarı şekerimi de esmer şekerimi de çok çok çooooookkk seviyorum İyi ki varsınız :124:

Birbirimizden bahsettiğimiz hiç belli olmuyor sarı şekerimi de esmer şekerimi de çok çok çooooookkk seviyorum İyi ki varsınız :124:

beni de sevsene abaaa

kim kız bunlarrr umarım bende varım bunların içinde kafanı gözünü patlatırım yoksamm bak ha

sen ne sağlam bir karaktersin yaa
şu yaşıma kadar tahmın edemeyeceğin kadar insan tanıdım, senin gibisini daha önce hiç tanımadım

ben isim vereceğim

parkon ve üfürüktenprenses nereye kayboldulara acaba, ya da ben mi göremiyorum
:26::26:

hem huyumuzun suyumuzun benzediği,hemde yüz hatlarımızın yaşam tarzımızın benzediği güzide insan..
yaza yaza bitiremiyorum senin için..
nerelerdeydin sen önceleri?

Bazıları dedektifliğe soyunmuş, bir de bununla övünüyorlar. Hani mahallelerde birilerinin evini sürekli gözetleyip açık bulmaya çalışan boş insanlar vardır ya, onların sanal şeklisiniz

güzel yüzlüm,güzel kalpli arkadaşım benim...
çok sevdim kız seni,keşke komşu olaydık

Aaa,bunda ki hava nerden geliyor acaba?KK'ya gelip kendini pohpohlatmaya çalışmasından belli de,biraz fazla kaçmış canım

Kanka'ma o kendini biliyo Seninle muhabbetimiz çok uyuyor :) Mantığını, gayet yerinde ve seviyeli konuşmanı seviyorum.Çok iyi niyetlisin kesinlikle.Umarım bi gün tanışma fırsatımız olur. Belki o hayal ettiğimiz sevgililerimizle mangal keyfi gerçekleşir bi gün ne dersin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…