Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kin tutmuyorum. Kan davasinda degilim. Istedigimle konusurum, istedigimi begenirim, istedigimle geyik yaparim, istedigimle eglenirim. Senin gibi kararmis bir kalbim yok benim. Seninle konustugum zamana yazik. Laftan anlamiyorsun ki laf soyleyeyim. Mune o kadar uyari yapti. Acikcasi senin yerinde olmak istemezdim. Sana gercekten aciyorum. Aci cekiyorsun , aci cektigin icin yanindakileri de zehirliyorsun, kendini de. Herkes zamaninda gercek yuzunu gormus, bir gun yine gorecek ve yine baska bir nickle geleceksin.

Dip not: Cok mutluyum ben hohooyyyy :21:

GSA sana da selamlar . :KK34:

Donlara el koyup kendim giyiyordum :KK1:

Benim işlemelilere bari koymasaydın, el emeği göz nuruydu:KK5:
Don hırsızı :63: :KK60:

hiç vazgeçmeyeceksiniz değil mi?
hiç sıkılmayacaksınız, hep devam edeceksiniz
hep sözlerinizle asıl benliğiniz arasında uçurum olacak değil mi?
olsun... yakışır...

İnsan kuzum.
İnsandan her şeyi bekleyeceksin.

Sen gel bakayım benim kollarıma :KK48::KK48::KK48:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yollarını gözledim, vuslatı bekledim, ama bakıyorum bensiz tozunu attırıyorsun buraların :63:

Sağlam meraktaş bırakmaz rampada, müslüm baba sığmaz ipoda diyerek satırlarıma son vermek istiyorum:KK5:

Benim işlemelilere bari koymasaydın, el emeği göz nuruydu:KK5:
Don hırsızı :63: :KK60:

İnsan kuzum.
İnsandan her şeyi bekleyeceksin.

Sen gel bakayım benim kollarıma :KK48::KK48::KK48:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yollarını gözledim, vuslatı bekledim, ama bakıyorum bensiz tozunu attırıyorsun buraların :63:

Sağlam meraktaş bırakmaz rampada, müslüm baba sığmaz ipoda diyerek satırlarıma son vermek istiyorum:KK5:

son satırlar karşısında gözyaşlarımı tutamıyorum :KK43::KK43::KK43:

Dikkati uzerine cekmek icin en salakca yorumlari yapiyorsun birde 2-3 tanede uyelik cikartip kendine destek yapiyorsun yani kendi kendinin desdekcisisin ama burda tek akilli kurnaz sen degilsin cok yanlizsin be sekerim :KK37::KK37::KK1::KK1::KK1::KK37::KK37:

Forumdan biri ben cevap vermedigim bana bu email atmisti. Kendisine aynen iade ediyor ve gercekten sorunlu oldugunu dusunuyor, acilen tedaviye baslamasini oneriyorum.

senden de bu beklnirdi. korkak, anca kiblersin yanıtlayamadığn mesajları..sen nasıl bir hastasın ki sen her yazılanı üzerine alıp insanları huzursuz ediyorsun? şu forumda bir kişiye laf sokmuşluğum yokltur benim..yazdığım mesaj ********* konusunda takıştığım üye bana özel mesaj yolladığı içindi.

hastasın sen. git tedavi ol.
cidden normal değilsin.

neden bunca insan benden nefret ediyor diye dön de kendine bak. öyle saçma salak imza oluşturacağına beynini kullan.
tek bir laf etmişliğim yoktu beni bile patlattın.

hadi bakalım bundan sonra öyle fütursuzca laf atabiliyor musun millete!
ruh hastası.

Son düzenleme:
her iki tarafıda severim. okuduklarım çok üzüyor beni .gerçekten üzülüyorum
ama çok büyümedimi bu olay.
kan davasına döndü sanki.
biri birinizin anne babasını kesmiş yada öldürmüş gibisiniz arkadaşlar. neden üstüne bir çizgi çekmiyorsunuz,neden uzlaşma yolları aramıyorsunuz. anlayamıyorum,değermi ya kırmaya. anlaşmazlık olur. ama önemli olan o anlaşmazlığı toparlamak düzeltmek değilmidir. bir büyüğünüz olarak lütfen rica ediyorum sizden yapmayın artık.

Çok rica edeceğim çoğul konuşmayın.
Hiç bir şeyi kan davasına döndürdüğüm yok şahsım adına. Yazdıklarım ortada.

insanlar bu bölümü kullanamaz oldu artık.
Kimsenin yazıp çizdikleriyle bölümü kullananlara ambargo koymaya, rahatsız ve huzursuz etmeye hakkı yok.

Bu olay burada kapansın artık cidden sıktı.
O üye de her yazılanı üzerine almayı bıraksın.

forumdan henüz kimseyi tanımıyorum
günlük hayatımdan edicem

nekadar şanslı yok bizmi dışardan öyle görüyoruz.
keşke benim istediklerimde sırasıyla tek tek olsaydı
sabır diyelim.bunlarada şükür

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X