Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
slm ya forumdan birine bunu söylemeyi çok istedim ama yeniyim ve kimse dağdan gelmiş bağdakini kovmaya çalışıyor demesin diye söylemedim evet şunu demek istiyorum ..." sen alsancağın arka sokaklarını çok iyi biliyon galiba dediğine göre..." evet işte bunu demek istiyodum dedim rahatladım :)

Şimdi isim vererek bahset topiğine geçip bu ismi vermek zorundasın ama :KK60:

Bu konunun kural bu yani, yoksa ben merak etmedim, hayatta etmem:KK14:

Şimdi isim vererek bahset topiğine geçip bu ismi vermek zorundasın ama :KK60:

Bu konunun kural bu yani, yoksa ben merak etmedim, hayatta etmem:KK14:

kız bi sürü konuştum insanlarla o kızın nick i bilem hatırlamıom bi laf attı çıktı topikten bende cevap yazsammı yazmassammı kaldım arada yazmayı verdim hatırlasam 100 mesaja gelicem az kaldı özelden mesaj atıcam direk... :)

kız bi sürü konuştum insanlarla o kızın nick i bilem hatırlamıom bi laf attı çıktı topikten bende cevap yazsammı yazmassammı kaldım arada yazmayı verdim hatırlasam 100 mesaja gelicem az kaldı özelden mesaj atıcam direk... :)

Olmadı ki..Bozdun kuralları:KK6:

Medcezirin canayakinligi > benim dobraligim :)

:KK19::KK19::KK19:

Olmadı ki..Bozdun kuralları:KK6:

:KK19::KK19::KK19:

özür dilerim ya valla bileydim demezdim :KK43: ama söylemek istediğim bir şey daha var " buraya geldiğimde ilk arkadaşım olan ve sorunumda benle ilgilenen kişeye çok teşşekkür ederim inşallah iyi bir arkadaşlığımız olur" demek istediğim biri var ismini burdan yazayımmı yoksa topic değiştireyimmi ?

özür dilerim ya valla bileydim demezdim :KK43: ama söylemek istediğim bir şey daha var " buraya geldiğimde ilk arkadaşım olan ve sorunumda benle ilgilenen kişeye çok teşşekkür ederim inşallah iyi bir arkadaşlığımız olur" demek istediğim biri var ismini burdan yazayımmı yoksa topic değiştireyimmi ?

İlahi canım ya :KK60:
Burada iyi şeyler değil kötü şeyler merak edilir, kural öyle :KK60:

Şaka yapıyorum ben, elbette öyle bir kural yok :KK1:

İlahi canım ya :KK60:
Burada iyi şeyler değil kötü şeyler merak edilir, kural öyle :KK60:

Şaka yapıyorum ben, elbette öyle bir kural yok :KK1:

ay bilemedim ki ya :p burda kurallarla ilgili çok tutucular bende kurallara uymak için elimden geleni yapıyorum valla yoksa bi süreliğine ceza veriyolar haklı olaraktan... o yüzden kurallara uymak için bayağı üstün bir çaba içerisindeyim :p yeni olduğum içinde kuralları tam bilmiyorum o yüzden biraz diken üstündeyim hata yapmamak için :p

Son düzenleme:
ay bilemedim ki ya :p burda kurallarla ilgili çok tutucular bende kurallara uymak için elimden geleni yapıyorum valla yoksa bi süreliğine ceza veriyolar haklı olaraktan... o yüzden kurallara uymak için bayağı üstün bir çaba içerisindeyim :p yeni olduğum içinde kuralları tam bilmiyorum o yüzden biraz diken üstündeyim hata yapmamak için :p

Canım benim yok ben espiri yaptım :KK1:

Burada isim vermeden bahsediliyor, bizler de bir kaç meraklı öyle aramızda şakalaşıyoruz :KK1:
Öyle bir kural yok yani:KK34:

bişey daha demek istiyorum " insanların sorunlarıyla alay edip onları suçlayıp, küçümsediğin için hiç mutlu olma emiiiii.."

millete ''işiniz gücünüz yok hayatınız kk olmuş..ben sizin gibi boş insan değilim''diyip 24 saat msj yazıyosun bdv de..
ne iş hacıı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X